Porządek, wygoda, prostota, funkcjonalność i przytulność – tym wyróżniają się aranżacje skandynawskie. Kuchnia jest kolejną przestrzenią, w której coraz częściej wybieramy ten styl aranżacji. Nic dziwnego – to miejsce, w którym spędzamy sporo czasu i w którym ważna jest przemyślana organizacja przestrzeni, ład i komfort przygotowywania posiłków. Dowiedz się, jak urządzić kuchnię w stylu skandynawskim.

Rynek pracy zmienia się bardzo dynamicznie, co ma odzwierciedlenie choćby we wzroście liczby zawieranych w ostatnich latach elastycznych umów cywilnoprawnych. Jeżeli wykonujesz pracę na podstawie zlecenia lub umowy o dzieło, masz szansę na kredyt mieszkaniowy. Dowiedz się, jak go otrzymać.

Kominki ekologiczne na biopaliwo to obecnie coraz popularniejsze rozwiązanie stosowane w polskich mieszkaniach. Są łatwe w montażu, nie wymagają specjalnych pozwoleń, rur spalinowych ani komina. Jak działa biokominek ekologiczny i jaki wybrać, aby w pełni cieszyć chwilami relaksu przy żywym ogniu? Odpowiedzi i wskazówki w poniższym artykule.

Wydanie przez sąd orzeczenia o rozwodzie i podziale majątku to początek zmian w życiu byłych małżonków. Gdy zaciągnęli oni kredyt hipoteczny na zakup mieszkania, w oczach banku niewiele się jednak zmienia – w dalszym ciągu są kredytobiorcami i solidarnie odpowiadają za zobowiązanie.

Meble z palet stały się wnętrzarskim hitem już dobrych kilka lat temu, ale od tej pory ich popularność wcale nie słabnie. Wręcz przeciwnie - wciąż królują w nowoczesnych, eklektycznych i loftowych wnętrzach, a kreatywni majsterkowicze zastanawiają się, jak jeszcze można wykorzystać palety w domu. Nic dziwnego, to oryginalne i stylowe elementy wnętrza, a przy tym łatwe i niedrogie w wykonaniu. Jak zrobić meble z palet drewnianych? Oto krótki poradnik.