Deweloper Łódź

 

Sprawdzony deweloper w Łodzi

Kupno pierwszego mieszkania to nierzadko jedna z najważniejszych decyzji w naszym życiu. Decydując się na ten krok, powinniśmy pomyśleć nie tylko o metrażu mieszkania, idealnej dla nas okolicy i jej infrastrukturze. Przeanalizujmy także opinie, by znaleźć rzetelnego dewelopera w Łodzi. Nasza firma, jako deweloper z wieloletnim doświadczeniem, cieszy się zaufaniem nie tylko wśród mieszkańców Łodzi. Działamy na rynku od 14 lat. W tym czasie oddaliśmy w Państwa ręce wiele inwestycji w prestiżowych dzielnicach Wrocławia, Warszawy i Łodzi. Cechuje nas profesjonalizm w podejściu do całego procesu deweloperskiego oraz wysoka jakość obsługi klienta. Dzięki temu możemy pochwalić się wieloma branżowymi nagrodami oraz wyróżnieniami.

Sprawdź naszą pełną ofertę deweloperską w Łodzi, klikając w poniższą grafikę:

Oferta deweloperska Łódź

Modernistyczne Nowe Złotno

Powstające w Łodzi osiedle Nowe Złotno jest dla nas, jako dewelopera, WAŻNE  nie tylko dlatego, że jest największym dotychczas realizowanym przez nas projektem. Przy projektowaniu osiedla postanowiliśmy odejść od tradycyjnych, kojarzonych z blokami form. Postawiliśmy na modernistyczne rozwiązania, które sprawią, że Nowe Złotno wyróżni się niespotykaną dotychczas w Łodzi formą architektoniczną, czyli kaskadową zabudową prowadzoną w linii wschód-zachód. Jego przyszli mieszkańcy wybierać będą mogli wśród 171 zróżnicowanych wielkościowo lokali 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych. Przy ich projektowaniu skupiliśmy się na tym, aby były one jak najbardziej funkcjonalne, pełne światła i wyposażone w przestronne balkony. Budowa osiedla Nowe Złotno rozpoczęła się latem 2016 roku, a zakończy w I kwartale 2018 roku. Inwestycja znajduje się przy ulicy Traktorowej, w bezpiecznej i spokojnej dzielnicy Łodzi. W jego otoczeniu dostępna jest pełna infrastruktura miejska, mieszkańcy znajdą tu żłobki, przedszkola, szkoły, basen, ośrodek sportu oraz dom kultury. W pobliżu znajduje się wiele terenów zielonych – pola, lasy oraz urokliwy Park Generała Andersa. Osiedle jest dobrze skomunikowane z wieloma atrakcyjnymi punktami Łodzi i ze słynącym z doskonałej infrastruktury edukacyjnej pobliskim Teofilowem, co sprawia że lokalizacja Nowe Złotna jest idealna dla rodzin z dziećmi.

Atrakcyjna Gdańska 141

Jeśli kluczowym parametrem jest dla Ciebie odległość od centrum, być może zainteresuje Cię nasza inwestycja przy ul. Gdańskiej 141. Budynek znajduje się u zbiegu ul. Kościuszki i Alei Adama Mickiewicza. Uroku jego lokalizacji dodaje znajdujący się w pobliżu Park im. J. Poniatowskiego. W okolicy znajduje się wiele sklepów i punktów usługowych, jest ona także bardzo dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami miasta. Siedmiokondygnacyjny budynek naszej inwestycji wyposażony został w 135 przestronnych, funkcjonalnych mieszkań. Są wśród nich lokale 1-, 2-, 3-pokojowe o powierzchni od 33 m2 do 68 m2. Wszystkie posiadają duże balony lub loggie. Ostatnia kondygnacja budynku przeznaczona została na mieszkania dwupoziomowe. Ze względu na swoją lokalizację inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem, warto więc zajrzeć na dedykowaną jej stronę internetową (www.gdanska.pdsa.pl) i sprawdzić ostatnie dostępne lokale.

Szukasz mieszkania od dewelopera w Łodzi? Spotkajmy się!

Sprzedażą  mieszkań w naszych punktach deweloperskich w Łodzi zajmują się doświadczeni specjaliści. Z pewnością pomogą oni nie tylko w znalezieniu odpowiadającego Państwu lokalu, zarówno pod względem lokalizacji, jak i rozkładu. Wspomogą także w szybkim i bezproblemowym przejściu przez sam proces zakupu nowego mieszkania. Jeśli więc szukasz sprawdzonego dewelopera w Łodzi, koniecznie skontaktuj się z naszą firmą!

Gotowe mieszkania w Łodzi

Sprzedaż Nowych mieszkań Łódź

Deweloper Wrocław

Nowe mieszkania Krzyki

Gotowe mieszkania Wrocław

Doradztwo kredytowe Wrocław

Sprzedaż nowych mieszkań Wrocław

Doświadczenie
poparte liczbami

0 lat
na rynku

0
miasta

0 oddanych
inwestycji

0
wybudowanych mieszkań

0
zadowolonych klientów

0 nagrodzonych
inwestycji

Deweloper godny zaufania

PROFIT DEVELOPMENT na rynku deweloperskim funkcjonuje od 2003 roku. Początkowo firma zajmowała się sprzedażą nowych mieszkań we Wrocławiu, aby w ciągu kolejnych lat rozszerzać swoją działalność o kolejne miasta. Założyciele firmy już w chwili jej tworzenia mogli się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w branży, dzięki czemu PROFIT DEVELOPMENT rozwija się dynamicznie i konsekwentnie realizuje założoną strategię, dzięki czemu każdego roku oferuje coraz więcej nowych mieszkań. Obecnie prowadzimy działalność inwestycyjną w trzech miastach – Wrocławiu, Łodzi i Warszawie.

W każdym z tych ośrodków wybieramy najbardziej atrakcyjne lokalizacje pod realizację budynków wielorodzinnych oraz nowych osiedli mieszkaniowych. Kompleksowo podchodzimy do całego procesu deweloperskiego – zakupu odpowiedniej działki, projektowania funkcjonalnych przestrzeni, zachowania wysokich standardów jakości budynków oraz profesjonalnej obsługi Klientów. We wszystkich tych obszarach działalności kierujemy się przesłaniem zawartym w trzech słowach: bezpiecznie, nowocześnie i komfortowo.

 

 

 

 

 

 

 

/ 14 LAT DOŚWIADCZENIA
/ WROCŁAW, ŁÓDŹ, WARSZAWA
/ 20 ZREALIZOWANYCH INWESTYCJI
/ PONAD 2300 WYBUDOWANYCH MIESZKAŃ
/ 6 INWESTYCJI W REALIZACJI
/ 1000 MIESZKAŃ W BUDOWIE

 

Organizacje i wyróżnienia

Wybrane certyfikaty i wyróżnienia:
/ Dwukrotny tytuł i certyfikat Przedsiębiorstwa Fair Play
/ Dwukrotny certyfikat Solidnej Firmy
/ Certyfikat Białej Listy Firm Dolnośląskich
/ Wyróżnienie w Rankingu Najzdrowszych Przedsiębiorstw - Wehikułów Czasu,
Gazeta Prawna i Dun and Bradstreet
/ III miejsce dla Osiedla Rumiankowego za "Najlepszy projekt mieszkaniowy w Polsce 2008-2011", PZFD
/ I miejsce za realizacje Osiedla Arkadia w konkursie „Dolnośląska Budowa Roku 2005-2006”,
Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa
/ II miejsce dla osiedla Pod Przyjaznym Adresem w konkursie Piękny Wrocław,
Najpiękniejsza realizacja Architektoniczna, Wrocław.pl

 Polski Związek Firm Deweloperskich:
/ członek Związku
/ aktywny udział w pracach Rady PZFD
/ członek Oddziału PZFD we Wrocławiu

Inwestycje zrealizowane w ciągu ostatnich dwóch lat

ul. Gdańska 141, Łódź
budynek wielorodzinny
135 mieszkań, 2016

ul. Cztery Podkowy, Wrocław-Wysoka
budynki wielorodzinne
209 mieszkań, 2016

ul. Przyjaźni 20, Wrocław
Budynek wielorodzinny
62 mieszkania, 2015

ul. Życzliwa 16, Wrocław
Budynek wielorodzinny
109 mieszkań, 2014

ul. Traktorowa 20, Łódź
budynki wielorodzinne
131 mieszkań, 2014

ul. Traktorowa 24, Łódź
budynki wielorodzinne
183 mieszkania, 2015

Inwestycje w realizacji

ul. Kosmonautów, Wrocław
budynki wielorodzinne
111 mieszkań, 2017

ul. Piękna 25, Wrocław
budynki wielorodzinne
144 mieszkań, 2018

ul. Traktorowa 18, Łódź
budynki wielorodzinne
171 mieszkań, 2017

ul. Mlądzka 29, Warszawa
budynek wielorodzinny
231 mieszkań, 2018