Deweloper Wrocław

 

Wybieramy rzetelnego dewelopera we Wrocławiu

Wybór i kupno własnego mieszkania to często jedna z najważniejszych decyzji w życiu każdego człowieka.  Jeśli więc podjąłeś decyzję o kupnie lokalu z rynku pierwotnego warto zdecydować się także na wybór najlepszego dewelopera we Wrocławiu. Podpowiadamy jak to zrobić. Kupno mieszkania z rynku pierwotnego wiąże się nie tylko z podjęciem decyzji o zaciągnięciu kredytu hipotecznego, ale i umiejętnym wyborem inwestora. – Poszukując wiarygodnego dewelopera we Wrocławiu, warto dokładnie przeanalizować dokumenty, porozmawiać z sąsiadami czy prześledzić fora internetowe. W ten sposób zminimalizujemy ryzyko związania się z nierzetelnym deweloperem, narażającym swoich klientów na utratę środków finansowych bądź mieszkanie w budynku rojącym się od usterek.

Dotychczasowi klienci wrocławskich deweloperów

Swoją wiarygodność deweloperzy budują̨ poprzez zrealizowane przez siebie inwestycje. Warto, zatem poszukać w mediach informacji na temat interesującej nas firmy oraz jej poprzednich inwestycji. Przejrzeć fora internetowe, na których znaleźć można opinie mieszkańców Wrocławia na temat dewelopera. Dobrym sposobem sprawdzenia rzetelności firmy jest także odwiedzenie istniejących już inwestycji i rozmowa z nabywcami nieruchomości. Od nich dowiemy się nie tylko, czy inwestycja została oddana w terminie i zgodnie z warunkami umowy, ale także czy mieszkania wykonane są solidnie i w jakim stopniu deweloper wywiązuje się̨ z napraw ewentualnych usterek, które wykryte zostały po podpisaniu protokołu zdawczo-odbiorczego.

Sprawdź naszą ofertę deweloperską we Wrocławiu, klikając w poniższą grafikę:

Deweloper Wrocław

Analiza dokumentów

Kilka lat temu weszła w życie ustawa o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego powszechnie określana, jako ustawa deweloperska. Jej celem jest zwiększenie bezpieczeństwa finansowego oraz prawnego osób kupujących nieruchomości. Zgodnie z jej postanowieniami deweloper (nie tylko we Wrocławiu) ma obowiązek zapewnić osobie zainteresowanej zawarciem umowy dokumenty potwierdzające swoją wiarygodność. Są̨ to miedzy innymi: aktualny stan księgi wieczystej dla prowadzonej nieruchomości, aktualny odpis z Krajowego Rejestru Sadowego, pozwolenie na budowę̨ oraz sprawozdanie finansowe dewelopera za ostatnie dwa lata. Deweloper jest także zobowiązany sporządzić prospekt informacyjny dotyczący każdej inwestycji i przekazywać go osobom zainteresowanym zawarciem umowy. Prospekt składa się z dwóch części – ogólnej i indywidualnej. W części ogólnej znajdziemy dane dotyczące dewelopera i jego dotychczasowych inwestycji, opis interesującej nas nieruchomości, jej stan prawny i harmonogram prac budowlanych. Cześć indywidualna zawiera natomiast informacje dotyczące konkretnego lokalu. Dodatkowo, by poznać kondycję finansową firmy i upewnić się, że nie toczy się przeciwko niej postepowanie upadłościowe lub komornicze, warto skontaktować się z Krajowym Rejestrem Długów.

Dodatkowe profity

W trakcie analizy deweloperów we Wrocławiu powinniśmy przyjrzeć się także innym kwestiom. Przede wszystkim zwróćmy uwagę na to, w jaki sposób pomagają oni swoim klientom w pozyskaniu kredytu hipotecznego. Obecnie wielu deweloperów współpracuje z doradcami kredytowymi i oferuje możliwość skorzystania za ich pośrednictwem z oferty kredytowej banków. Często na atrakcyjniejszych warunkach.

Dobrze jest przyjrzeć się także certyfikatom oraz nagrodom, które otrzymał deweloper. Prestiżowe nagrody świadczą nie tylko o ugruntowanej pozycji firmy na rynku, lecz także o tym, że realizowane przez nią̨ inwestycje stoją̨ na określonym poziomie. Jeśli jednak legitymuje się̨ ona wyłącznie dyplomami niewiadomego pochodzenia, powinno wzbudzić́ to naszą ostrożność́.

Przed podpisaniem umowy z wrocławskim deweloperem warto także zasięgnąć profesjonalnej porady prawnej. Radca prawny, który specjalizuje się̨ w prawie nieruchomości, doradzi nam, jak najlepiej zabezpieczyć wykonanie umowy. Koszt porady prawnej będzie na pewno znikomy w stosunku do ceny mieszkania, ale zapewni nam pewność i bezpieczeństwo.

Gotowe mieszkania w Łodzi

Sprzedaż Nowych mieszkań Łódź

Deweloper Łódź

Nowe mieszkania Krzyki

Gotowe mieszkania Wrocław

Doradztwo kredytowe Wrocław

Sprzedaż nowych mieszkań Wrocław

 

Doświadczenie
poparte liczbami

0 lat
na rynku

0
miasta

0 oddanych
inwestycji

0
wybudowanych mieszkań

0
zadowolonych klientów

0 nagrodzonych
inwestycji

Deweloper godny zaufania

PROFIT DEVELOPMENT na rynku deweloperskim funkcjonuje od 2003 roku. Początkowo firma zajmowała się sprzedażą nowych mieszkań we Wrocławiu, aby w ciągu kolejnych lat rozszerzać swoją działalność o kolejne miasta. Założyciele firmy już w chwili jej tworzenia mogli się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w branży, dzięki czemu PROFIT DEVELOPMENT rozwija się dynamicznie i konsekwentnie realizuje założoną strategię, dzięki czemu każdego roku oferuje coraz więcej nowych mieszkań. Obecnie prowadzimy działalność inwestycyjną w trzech miastach – Wrocławiu, Łodzi i Warszawie.

W każdym z tych ośrodków wybieramy najbardziej atrakcyjne lokalizacje pod realizację budynków wielorodzinnych oraz nowych osiedli mieszkaniowych. Kompleksowo podchodzimy do całego procesu deweloperskiego – zakupu odpowiedniej działki, projektowania funkcjonalnych przestrzeni, zachowania wysokich standardów jakości budynków oraz profesjonalnej obsługi Klientów. We wszystkich tych obszarach działalności kierujemy się przesłaniem zawartym w trzech słowach: bezpiecznie, nowocześnie i komfortowo.

 

 

 

 

 

 

 

/ 14 LAT DOŚWIADCZENIA
/ WROCŁAW, ŁÓDŹ, WARSZAWA
/ 20 ZREALIZOWANYCH INWESTYCJI
/ PONAD 2300 WYBUDOWANYCH MIESZKAŃ
/ 6 INWESTYCJI W REALIZACJI
/ 1000 MIESZKAŃ W BUDOWIE

 

Organizacje i wyróżnienia

Wybrane certyfikaty i wyróżnienia:
/ Dwukrotny tytuł i certyfikat Przedsiębiorstwa Fair Play
/ Dwukrotny certyfikat Solidnej Firmy
/ Certyfikat Białej Listy Firm Dolnośląskich
/ Wyróżnienie w Rankingu Najzdrowszych Przedsiębiorstw - Wehikułów Czasu,
Gazeta Prawna i Dun and Bradstreet
/ III miejsce dla Osiedla Rumiankowego za "Najlepszy projekt mieszkaniowy w Polsce 2008-2011", PZFD
/ I miejsce za realizacje Osiedla Arkadia w konkursie „Dolnośląska Budowa Roku 2005-2006”,
Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa
/ II miejsce dla osiedla Pod Przyjaznym Adresem w konkursie Piękny Wrocław,
Najpiękniejsza realizacja Architektoniczna, Wrocław.pl

 Polski Związek Firm Deweloperskich:
/ członek Związku
/ aktywny udział w pracach Rady PZFD
/ członek Oddziału PZFD we Wrocławiu

Inwestycje zrealizowane w ciągu ostatnich dwóch lat

ul. Gdańska 141, Łódź
budynek wielorodzinny
135 mieszkań, 2016

ul. Cztery Podkowy, Wrocław-Wysoka
budynki wielorodzinne
209 mieszkań, 2016

ul. Przyjaźni 20, Wrocław
Budynek wielorodzinny
62 mieszkania, 2015

ul. Życzliwa 16, Wrocław
Budynek wielorodzinny
109 mieszkań, 2014

ul. Traktorowa 20, Łódź
budynki wielorodzinne
131 mieszkań, 2014

ul. Traktorowa 24, Łódź
budynki wielorodzinne
183 mieszkania, 2015

Inwestycje w realizacji

ul. Kosmonautów, Wrocław
budynki wielorodzinne
111 mieszkań, 2017

ul. Piękna 25, Wrocław
budynki wielorodzinne
144 mieszkań, 2018

ul. Traktorowa 18, Łódź
budynki wielorodzinne
171 mieszkań, 2017

ul. Mlądzka 29, Warszawa
budynek wielorodzinny
231 mieszkań, 2018