Slide background
Slide background
Forma Wysoka
Wrocław, Ołtaszyn-Wysoka
Slide background
ATMOSFERA
Wrocław, Nowe Żerniki
Slide background
Punkt Piękna
Wrocław, Huby - Tarnogaj

Znajdź mieszkanie

Szukaj mieszkania

Gotowe mieszkania Wrocław


Forma Wysoka to nowoczesne, monitorowane osiedle znajdujące się kilkaset metrów od słynnego toru wyścigów konnych Partynice – unikatowego w skali Wrocławia terenu rekreacyjnego i jedynego tego typu obiektu w południowo-zachodniej Polsce. 156 gotowych mieszkań na wrocławskim Ołtaszynie, oddanych zostanie mieszkańcom do wykończenia do grudnia 2016 roku.

Osiedle składa się z trzech budynków. Starannie zaprojektowane mieszkania o powierzchni od 27 do 97 m², wyróżniają się korzystnymi układami pomieszczeń. Ceny lokali kształtują się na poziomie od 140 873 zł (kawalerka) do 399 852 zł (4 pokoje). Każde z mieszkań – niezależnie od metrażu – posiada duży balkon lub taras.

Jeśli szukacie Państwo gotowego mieszkania we Wrocławiu, w atrakcyjnej cenie i dogodnej lokalizacji, Forma Wysoka będzie rozwiązaniem na miarę Waszych oczekiwań. Ceny rozpoczynają się już od 3990 zł za m². Część lokali znajdujących się w ofercie spełnia kryteria programu MdM, co oznacza, że można kupić je z rządową dopłatą. Nowoczesna, funkcjonalna architektura oraz wysoka estetyka – tak budynków jak i zaprojektowanej wokół nich zieleni, czynią z osiedla Forma Wysoka jedną z najciekawszych propozycji na wrocławskim rynku mieszkaniowym.

 

Warto dodać, że kiedy w lutym 2015 portal Bankier.pl policzył gotowe mieszkania, Wrocław okazał się miastem, w którym 76% dostępnych na rynku pierwotnym lokali znajduje się dopiero w budowie lub w planach. Forma Wysoka wyróżnia się pod tym względem wysokim stopniem zaawansowania prac nad osiedlem, bezpieczeństwem inwestycji oraz krótkim czasem oczekiwania na klucze do nowego lokum.

 

     

  • osiedle monitorowane 
  •  

  • kameralna, niska zabudowa 

  • duże tarasy i balkony 

  • korzystne rozkłady mieszkań 

  • gwarancja bezpiecznego zakupu 

  • niedaleko znajdują się: rozległe tereny zielone, centra rekreacyjne, galerie handlowe, AOW, A4.

Dowiedz się więcej tutaj

 

Gotowe mieszkania Wrocław - Forma Wysoka