Sprzedaż nowych mieszkań Wrocław

 

Specjalnością naszej firmy jest budowa i sprzedaż mieszkań. Wrocław, jak każde miasto rozbudowujące się, potrzebuje nowych, eleganckich, wygodnych i praktycznych mieszkań, które można nabyć za niewygórowaną cenę. W naszej ofercie znajdują się właśnie takie mieszkania. Każdy niezależnie od wieku, sytuacji rodzinnej czy statusu materialnego znajdzie tu coś dla siebie. Decydując się na zakup mieszkania lub apartamentu wybudowanego przez naszą firmę mogą być Państwo pewni o najwyższych standardach wykończenia. Wszystkie mieszkania, niezależnie od ich wielkości czy lokalizacji wyposażone są w nowoczesne technologie teleinformatyczne. Rozmieszczenie poszczególnych pomieszczeń jest bardzo wygodne i praktyczne, co podkreślają wszyscy, którzy już mieszkają w mieszkaniach przez nas wybudowanych.

Sprawdź pełną ofertę sprzedaży nowcyh mieszkań we Wrocławiu, klikając w poniższą grafikę:

sprzedaż nowych mieszkań we Wrocławiu

Zachęcamy do zapoznania się z budynkami, w których są wyłącznie nowe mieszkania.  Wrocław i jego mieszkańcy, dzięki naszej firmie mają piękne i nowoczesne domy. Zapraszamy również Państwa do zobaczenia mieszkań, które nadal czekają na swoich właścicieli. Osiedle Forma Wysoka składa się z trzech budynków o niskiej zabudowie oraz nowoczesnej architekturze. Powstały one z myślą o osobach, które cenią komfort oraz ponadczasowe piękno. Jest to osiedle zaprojektowane z myślą o wygodzie mieszkańców, dlatego wokół niego przewidziano powstanie terenów zielonych, które pozwolą spędzać lokatorom miłe chwile na łonie przyrody. Otoczenie zaprojektowano w taki sposób, by było funkcjonalne i estetyczne. Przewidziano m.in. miejsca postojowe dla mieszkańców, dzięki czemu nie będzie kłopotu z parkowaniem aut. Sprzedaż mieszkań na tym osiedlu cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

Każde mieszkanie wyposażone jest w drzwi antywłamaniowe oraz zewnętrzne rolety. Ponadto na terenie osiedla funkcjonuje profesjonalny system monitoringu, co dodatkowo poprawia bezpieczeństwo mieszkańców. Już teraz oferujemy sprzedaż mieszkań jedno, dwu, trzy i czteropokojowych o metrażu od 27mkw do 97mkw. Lokale mają wygodny, sprawdzony układ oraz duże okna, dzięki czemu do wnętrza dociera dużo światła słonecznego. Część mieszkań ma duże balkony, a pozostałe tarasy. Co więcej, mieszkańcy mają do swojej dyspozycji komórki lokatorskie. Warto też zaznaczyć, że sprzedaż mieszkań nie wiąże się z żadnym ryzykiem dla klientów, ponieważ nasza inwestycja prowadzona jest zgodnie zasadami określonymi przez Ustawę Deweloperską. Kontrolę na realizacją inwestycji sprawuje Bank, który prowadzi mieszkaniowy rachunek powierniczy. Lokale zostaną oddane do użytku w grudniu 2016 roku.

Zobacz nowe mieszkania sprzedawane we Wrocławiu, klikając w poniższy link:

Zobacz nowe mieszkania sprzedawane we Wrocławiu

Jedną z naszych nowych inwestycji jest kameralne osiedle Forma Wysoka, które powstaje na południu Wrocławia. Składa się ono z trzech budynków zaprojektowanych w taki sposób, by zapewnić mieszkańcom maksymalny komfort. Wewnątrz każdego budynku znajdują sięnowe mieszkania jedno, dwu, trzy i czteropokojowe, a ich powierzchnie wynoszą od 27mkw do 97mkw. W projekcie uwzględniono także pomieszczenia wspólne, w których można będzie przechowywać rowery, czy wózki. Ponadto mieszkańcy będą mieli do swojej dyspozycji miejsca postojowe oraz praktyczne komórki lokatorskie.

Każde mieszkanie ma idealny, bardzo wygodny układ, dzięki czemu z łatwością można je umeblować i urządzić po swojemu. Niewątpliwym atutem jest to, że nowe mieszkania na osiedlu Forma Wysoka mają duże balkony lub tarasy oraz przestronne okna, dzięki którym wewnątrz jest jasno i słonecznie. Ponadto mieszkania są wyposażone w antywłamaniowe drzwi oraz zewnętrzne rolety, które dodatkowo zwiększają ich bezpieczeństwo oraz komfort mieszkańców. Dodatkowym elementem, wpływającym na poczucie bezpieczeństwa jest profesjonalny system monitoringu.

Osiedle położone jest w czystej, spokojnej okolicy i zapewnia mieszkańcom wygodę oraz bezpieczeństwo. Nowe mieszkania zostaną oddane do użytku w grudniu 2016 roku, ale już teraz możemy zagwarantować, że ich zakup pozbawiony jest jakiegokolwiek ryzyka. Nasza inwestycja jest bowiem prowadzona z uwzględnieniem zasad ochrony praw klienta przewidzianych w Ustawie Deweloperskiej. Z tego też względu każdy etap realizacji podlega kontroli przez Bank, który zajmuje się prowadzeniem mieszkaniowego rachunku powierniczego. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami inwestycji, które znaleźć można na naszej stronie internetowej.

Deweloper Wrocław 

Gotowe mieszkania Wrocław

Nowe mieszkania na Krzykach

Doradztwo kredytowe Wrocław

Gotowe mieszkania w Łodzi

Sprzedaż nowych mieszkań Łódź

Deweloper Łódź

 

Doświadczenie
poparte liczbami

0 lat
na rynku

0
miasta

0 oddanych
inwestycji

0
wybudowanych mieszkań

0
zadowolonych klientów

0 nagrodzonych
inwestycji

Deweloper godny zaufania

PROFIT DEVELOPMENT na rynku deweloperskim funkcjonuje od 2003 roku. Początkowo firma zajmowała się sprzedażą nowych mieszkań we Wrocławiu, aby w ciągu kolejnych lat rozszerzać swoją działalność o kolejne miasta. Założyciele firmy już w chwili jej tworzenia mogli się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w branży, dzięki czemu PROFIT DEVELOPMENT rozwija się dynamicznie i konsekwentnie realizuje założoną strategię, dzięki czemu każdego roku oferuje coraz więcej nowych mieszkań. Obecnie prowadzimy działalność inwestycyjną w trzech miastach – Wrocławiu, Łodzi i Warszawie.

W każdym z tych ośrodków wybieramy najbardziej atrakcyjne lokalizacje pod realizację budynków wielorodzinnych oraz nowych osiedli mieszkaniowych. Kompleksowo podchodzimy do całego procesu deweloperskiego – zakupu odpowiedniej działki, projektowania funkcjonalnych przestrzeni, zachowania wysokich standardów jakości budynków oraz profesjonalnej obsługi Klientów. We wszystkich tych obszarach działalności kierujemy się przesłaniem zawartym w trzech słowach: bezpiecznie, nowocześnie i komfortowo.

 

 

 

 

 

 

 

/ 14 LAT DOŚWIADCZENIA
/ WROCŁAW, ŁÓDŹ, WARSZAWA
/ 20 ZREALIZOWANYCH INWESTYCJI
/ PONAD 2300 WYBUDOWANYCH MIESZKAŃ
/ 6 INWESTYCJI W REALIZACJI
/ 1000 MIESZKAŃ W BUDOWIE

 

Organizacje i wyróżnienia

Wybrane certyfikaty i wyróżnienia:
/ Dwukrotny tytuł i certyfikat Przedsiębiorstwa Fair Play
/ Dwukrotny certyfikat Solidnej Firmy
/ Certyfikat Białej Listy Firm Dolnośląskich
/ Wyróżnienie w Rankingu Najzdrowszych Przedsiębiorstw - Wehikułów Czasu,
Gazeta Prawna i Dun and Bradstreet
/ III miejsce dla Osiedla Rumiankowego za "Najlepszy projekt mieszkaniowy w Polsce 2008-2011", PZFD
/ I miejsce za realizacje Osiedla Arkadia w konkursie „Dolnośląska Budowa Roku 2005-2006”,
Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa
/ II miejsce dla osiedla Pod Przyjaznym Adresem w konkursie Piękny Wrocław,
Najpiękniejsza realizacja Architektoniczna, Wrocław.pl

 Polski Związek Firm Deweloperskich:
/ członek Związku
/ aktywny udział w pracach Rady PZFD
/ członek Oddziału PZFD we Wrocławiu

Inwestycje zrealizowane w ciągu ostatnich dwóch lat

ul. Gdańska 141, Łódź
budynek wielorodzinny
135 mieszkań, 2016

ul. Cztery Podkowy, Wrocław-Wysoka
budynki wielorodzinne
209 mieszkań, 2016

ul. Przyjaźni 20, Wrocław
Budynek wielorodzinny
62 mieszkania, 2015

ul. Życzliwa 16, Wrocław
Budynek wielorodzinny
109 mieszkań, 2014

ul. Traktorowa 20, Łódź
budynki wielorodzinne
131 mieszkań, 2014

ul. Traktorowa 24, Łódź
budynki wielorodzinne
183 mieszkania, 2015

Inwestycje w realizacji

ul. Kosmonautów, Wrocław
budynki wielorodzinne
111 mieszkań, 2017

ul. Piękna 25, Wrocław
budynki wielorodzinne
144 mieszkań, 2018

ul. Traktorowa 18, Łódź
budynki wielorodzinne
171 mieszkań, 2017

ul. Mlądzka 29, Warszawa
budynek wielorodzinny
231 mieszkań, 2018