Niskie bezrobocie, rosnące zarobki i kiepsko oprocentowane lokaty bankowe – to m.in. powody, dla których w ostatnim czasie wiele osób posiadających oszczędności rozważa zakup nieruchomości pod wynajem. Czy to rozsądne rozwiązanie? Gdzie kupić mieszkanie, aby inwestycja przynosiła zysk?

Dokładnie sprawdziłeś dewelopera i inwestycję przed zakupem mieszkania? To wcale nie gwarantuje, że budynek jest pozbawiony wad. Jeżeli właśnie zauważałeś defekty i szukasz odpowiedzi na pytanie, kiedy deweloper odpowiada za usterki, dobrze trafiłeś – tłumaczymy tę kwestię.

Nabycie mieszkania od dewelopera jest specyficzną transakcją – klient często kupuje tzw. „dziurę w ziemi”. Jeżeli wybrałeś mieszkanie na podstawie przygotowanych przez dewelopera wizualizacji i prospektu informacyjnego, pozostaje dokładnie sprawdzić powstającą inwestycję.

Nowoczesna technologia wznoszenia budynku, liczne udogodnienia i możliwość skorzystania z rękojmi za wady inwestycji – to tylko kilka powodów przekonujących osoby poszukujące mieszkania do ofert deweloperów. Jeżeli poszukujesz lokalu z rynku pierwotnego, dowiedz się, jak sprawdzić dewelopera.

Twoje dziecko od października zaczyna naukę w jednej z łódzkich szkół wyższych? Alternatywą dla pokoju w akademiku jest wynajem mieszkania od osoby prywatnej lub jego zakup. Choć drugie rozwiązanie jest kosztowne, może być też świetną inwestycją kapitału.

Kontakt

Biuro Zarządu
ul. Szczęśliwa 33,
Sky Tower, 10. piętro
53-445 Wrocław

Dział Promocji i Reklamy
tel. 71 388 40 62
marketing@pdsa.pl

Logistyka i Zakupy
tel. 71 388 40 51
logistyka@pdsa.pl

Profit Development