Twoje dziecko od października zaczyna naukę w jednej z łódzkich szkół wyższych? Alternatywą dla pokoju w akademiku jest wynajem mieszkania od osoby prywatnej lub jego zakup. Choć drugie rozwiązanie jest kosztowne, może być też świetną inwestycją kapitału.

Zamierzasz zakupić mieszkanie w Warszawie? Jedną z decyzji, którą będziesz musiał podjąć już na początku poszukiwań, będzie określenie, czy jesteś zainteresowany lokalem z rynku pierwotnego, czy wtórnego. Przygotowaliśmy krótki poradnik, w którym omawiamy wady i zalety każdego rozwiązania.

Wrocław to jedno z największych miast w Polsce, które wyrasta na biznesowe centrum. Przeprowadzasz się za pracą i szukasz mieszkania na terenie stolicy Dolnego Śląska? Sprawdź, na co zwrócić uwagę, aby wybrać korzystnie.

Masz dzieci lub planujesz powiększyć rodzinę? W takiej sytuacji lokalizacja mieszkania ma kluczowe znaczenie. Z jednej strony w najbliższej okolicy powinny znajdować się placówki edukacyjne, z drugiej tereny zielone, place zabaw i ośrodki kulturalne. Chciałbyś zamieszkać w Warszawie? Dowiedz się, które dzielnice są najbardziej przyjazne dla rodzin z dziećmi.

Sprawdzony deweloper w Łodzi

Kupno pierwszego mieszkania to nierzadko jedna z najważniejszych decyzji w naszym życiu. Decydując się na ten krok, powinniśmy pomyśleć nie tylko o metrażu mieszkania, idealnej dla nas okolicy i jej infrastrukturze. Przeanalizujmy także opinie, by znaleźć rzetelnego dewelopera w Łodzi. Nasza firma, jako deweloper z wieloletnim doświadczeniem, cieszy się zaufaniem nie tylko wśród mieszkańców Łodzi. Działamy na rynku od 14 lat. W tym czasie oddaliśmy w Państwa ręce wiele inwestycji w prestiżowych dzielnicach Wrocławia, Warszawy i Łodzi. Cechuje nas profesjonalizm w podejściu do całego procesu deweloperskiego oraz wysoka jakość obsługi klienta. Dzięki temu możemy pochwalić się wieloma branżowymi nagrodami oraz wyróżnieniami.

Kontakt

Biuro Zarządu
ul. Szczęśliwa 33,
Sky Tower, 10. piętro
53-445 Wrocław

Dział Promocji i Reklamy
tel. 71 388 40 62
marketing@pdsa.pl

Logistyka i Zakupy
tel. 71 388 40 51
logistyka@pdsa.pl

Profit Development