Porządek, wygoda, prostota, funkcjonalność i przytulność – tym wyróżniają się aranżacje skandynawskie. Kuchnia jest kolejną przestrzenią, w której coraz częściej wybieramy ten styl aranżacji. Nic dziwnego – to miejsce, w którym spędzamy sporo czasu i w którym ważna jest przemyślana organizacja przestrzeni, ład i komfort przygotowywania posiłków. Dowiedz się, jak urządzić kuchnię w stylu skandynawskim.

Kominki ekologiczne na biopaliwo to obecnie coraz popularniejsze rozwiązanie stosowane w polskich mieszkaniach. Są łatwe w montażu, nie wymagają specjalnych pozwoleń, rur spalinowych ani komina. Jak działa biokominek ekologiczny i jaki wybrać, aby w pełni cieszyć chwilami relaksu przy żywym ogniu? Odpowiedzi i wskazówki w poniższym artykule.

To, jakie oświetlenie wybierzesz do swojego salonu, może mieć ogromny wpływ na Twoje samopoczucie. W pokoju dziennym spędza się najwięcej czasu, niezależnie od pory dnia czy nocy. To tutaj przyjmujesz gości, oglądasz telewizję i czytasz książkę. Dlatego też wykorzystywane są wszelkie typy oświetlenia: lampki sufitowe, kinkiety ścienne, czy lampy wolnostojące. Dobrze dobrane światło buduje nastrój, klimat, miłą atmosferę, a co za tym idzie, sprzyja wypoczynkowi i komfortowi psychicznemu. To bardzo ważne, by czuć się dobrze u siebie w domu! 

Mała przestrzeń wcale nie musi oznaczać zamknięcia się na wszelkie designerskie nowinki i smaczki. Wręcz przeciwnie. Im mniej miejsca jest na wprowadzenie różnych rozwiązań, tym większa okazuje się kreatywność. Dzięki odrobinie twórczego działania możesz stworzyć kuchnię swoich marzeń! Mała kuchnia może być funkcjonalna i piękna, jeśli będzie otwarta na resztę mieszkania, a ty wykorzystasz ciekawe aranżacje. 

Czerwona cegła już nigdy więcej nie powinna się kojarzyć ze starym i zniszczonym miejscem. Cały świat oszalał na punkcie tego rodzaju dekoracji, a aranżacje ścian z cegły podbiją magazyny wnętrzarskie. To najlepszy sposób, aby uzyskać efekt industrialnego, czy rustykalnego wnętrza z niepowtarzalnym i oryginalnym klimatem. Kolorystyka takiej ściany we wnętrzu może być różnorodna, jednak największy hit to czerwona cegła. 

Kontakt

Biuro Zarządu
ul. Szczęśliwa 33,
Sky Tower, 10. piętro
53-445 Wrocław

Dział Promocji i Reklamy
tel. 71 388 40 62
marketing@pdsa.pl

Logistyka i Zakupy
tel. 71 388 40 51
logistyka@pdsa.pl

Profit Development