Myślisz o zakupie mieszkania i w tym celu zamierzasz ubiegać się o kredyt hipoteczny? Masz pytania, wątpliwości i zastanawiasz się, jak „dopiąć  formalności na ostatni guzik”? Zapoznaj się z naszym krótkim poradnikiem – w 5 krokach pokazujemy, jak ubiegać się o kredyt hipoteczny.

Zakup mieszkania jest kapitałochłonny. Nie zgromadziłeś wystarczającej kwoty oszczędności? Zanim bank udzieli Ci kredytu hipotecznego, dokładnie zbada Twoją zdolność kredytową. Dowiedz się, czym jest zdolność kredytowa i jakie czynniki na nią wpływają.

Wydanie przez sąd orzeczenia o rozwodzie i podziale majątku to początek zmian w życiu byłych małżonków. Gdy zaciągnęli oni kredyt hipoteczny na zakup mieszkania, w oczach banku niewiele się jednak zmienia – w dalszym ciągu są kredytobiorcami i solidarnie odpowiadają za zobowiązanie.

Rynek pracy zmienia się bardzo dynamicznie, co ma odzwierciedlenie choćby we wzroście liczby zawieranych w ostatnich latach elastycznych umów cywilnoprawnych. Jeżeli wykonujesz pracę na podstawie zlecenia lub umowy o dzieło, masz szansę na kredyt mieszkaniowy. Dowiedz się, jak go otrzymać.

Pozyskanie kredytu hipotecznego to często uciążliwy i długi proces.

MY POMOŻEMY CI PRZEJŚĆ PRZEZ NIEGO SPRAWNIE I BEZPIECZNIE, OSZCZĘDZAJĄC TWÓJ CZAS I PIENIĄDZE.

Kontakt

Biuro Zarządu
ul. Szczęśliwa 33,
Sky Tower, 10. piętro
53-445 Wrocław

Dział Promocji i Reklamy
tel. 71 388 40 62
marketing@pdsa.pl

Logistyka i Zakupy
tel. 71 388 40 51
logistyka@pdsa.pl

Profit Development