Myślisz o zakupie mieszkania i w tym celu zamierzasz ubiegać się o kredyt hipoteczny? Masz pytania, wątpliwości i zastanawiasz się, jak „dopiąć  formalności na ostatni guzik”? Zapoznaj się z naszym krótkim poradnikiem – w 5 krokach pokazujemy, jak ubiegać się o kredyt hipoteczny.

Zakup mieszkania jest kapitałochłonny. Nie zgromadziłeś wystarczającej kwoty oszczędności? Zanim bank udzieli Ci kredytu hipotecznego, dokładnie zbada Twoją zdolność kredytową. Dowiedz się, czym jest zdolność kredytowa i jakie czynniki na nią wpływają.

Wydanie przez sąd orzeczenia o rozwodzie i podziale majątku to początek zmian w życiu byłych małżonków. Gdy zaciągnęli oni kredyt hipoteczny na zakup mieszkania, w oczach banku niewiele się jednak zmienia – w dalszym ciągu są kredytobiorcami i solidarnie odpowiadają za zobowiązanie.

Rynek pracy zmienia się bardzo dynamicznie, co ma odzwierciedlenie choćby we wzroście liczby zawieranych w ostatnich latach elastycznych umów cywilnoprawnych. Jeżeli wykonujesz pracę na podstawie zlecenia lub umowy o dzieło, masz szansę na kredyt mieszkaniowy. Dowiedz się, jak go otrzymać.

Wsparcie z zakresu doradztwa kredytowego dla klientów PROFIT DEVELOPMENT

Zakup mieszkania to inwestycja kapitałochłonna. Inwestorów zainteresowanych sfinansowaniem kredytem hipotecznym wybranej z naszej oferty nieruchomości położonej we Wrocławiu, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością pomożemy w przeanalizowaniu dostępnych ofert pod kątem Państwa potrzeb i oczekiwań. Nasza usługa jest kompleksowa – wspomagamy klientów aż do momentu otrzymania przez nich pozytywnej decyzji kredytowej.

Korzystając z naszej pomocy, mogą Państwo liczyć na:

  • przeanalizowanie 21 ofert banków,

  • bezpłatną pomoc w określeniu zdolności kredytowej,

  • niskie marże,

  • kredyt z prowizją nawet 0%,

  • pomoc przy kompletowaniu dokumentów.

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami i skorzystania z przygotowanej przez nas oferty. Współpraca ze specjalistami pozwala liczyć na szybkie sfinalizowanie transakcji.

Bogata oferta kredytów

Bezpłatne określenie zdolności kredytowej

Pomoc w wyborze najkorzystniejszej oferty

Kredyty z prowizją od 0 zł

Profesjonalne doradztwo

Kompleksowa obsługa od A do Z

Skontaktuj się z nami

Przeczytaj więcej na naszym blogu

Kontakt

Biuro Zarządu
ul. Szczęśliwa 33,
Sky Tower, 10. piętro
53-445 Wrocław

Dział Promocji i Reklamy
tel. 71 388 40 62
marketing@pdsa.pl

Logistyka i Zakupy
tel. 71 388 40 51
logistyka@pdsa.pl

Profit Development