Niskie bezrobocie, rosnące zarobki i kiepsko oprocentowane lokaty bankowe – to m.in. powody, dla których w ostatnim czasie wiele osób posiadających oszczędności rozważa zakup nieruchomości pod wynajem. Czy to rozsądne rozwiązanie? Gdzie kupić mieszkanie, aby inwestycja przynosiła zysk?

Dokładnie sprawdziłeś dewelopera i inwestycję przed zakupem mieszkania? To wcale nie gwarantuje, że budynek jest pozbawiony wad. Jeżeli właśnie zauważałeś defekty i szukasz odpowiedzi na pytanie, kiedy deweloper odpowiada za usterki, dobrze trafiłeś – tłumaczymy tę kwestię.

Nabycie mieszkania od dewelopera jest specyficzną transakcją – klient często kupuje tzw. „dziurę w ziemi”. Jeżeli wybrałeś mieszkanie na podstawie przygotowanych przez dewelopera wizualizacji i prospektu informacyjnego, pozostaje dokładnie sprawdzić powstającą inwestycję.

Nowoczesna technologia wznoszenia budynku, liczne udogodnienia i możliwość skorzystania z rękojmi za wady inwestycji – to tylko kilka powodów przekonujących osoby poszukujące mieszkania do ofert deweloperów. Jeżeli poszukujesz lokalu z rynku pierwotnego, dowiedz się, jak sprawdzić dewelopera.

Szukasz mieszkania z rynku pierwotnego? Spodziewaj się standardu wykończenia określanego jako „stan deweloperski”. Tłumaczymy, co kryje się pod tym terminem i kiedy mieszkanie w takim standardzie jest dobrym wyborem.

Kontakt

Biuro Zarządu
ul. Szczęśliwa 33,
Sky Tower, 10. piętro
53-445 Wrocław

Dział Promocji i Reklamy
tel. 71 388 40 62
marketing@pdsa.pl

Logistyka i Zakupy
tel. 71 388 40 51
logistyka@pdsa.pl

Profit Development