Sprawdzony deweloper w Łodzi

Kupno pierwszego mieszkania to nierzadko jedna z najważniejszych decyzji w naszym życiu. Decydując się na ten krok, powinniśmy pomyśleć nie tylko o metrażu mieszkania, idealnej dla nas okolicy i jej infrastrukturze. Przeanalizujmy także opinie, by znaleźć rzetelnego dewelopera w Łodzi. Nasza firma, jako deweloper z wieloletnim doświadczeniem, cieszy się zaufaniem nie tylko wśród mieszkańców Łodzi. Działamy na rynku od 14 lat. W tym czasie oddaliśmy w Państwa ręce wiele inwestycji w prestiżowych dzielnicach Wrocławia, Warszawy i Łodzi. Cechuje nas profesjonalizm w podejściu do całego procesu deweloperskiego oraz wysoka jakość obsługi klienta. Dzięki temu możemy pochwalić się wieloma branżowymi nagrodami oraz wyróżnieniami.

Sprawdź naszą pełną ofertę deweloperską w Łodzi, klikając w poniższą grafikę:

Oferta deweloperska Łódź

Modernistyczne Nowe Złotno

Powstające w Łodzi osiedle Nowe Złotno jest dla nas, jako dewelopera, WAŻNE  nie tylko dlatego, że jest największym dotychczas realizowanym przez nas projektem. Przy projektowaniu osiedla postanowiliśmy odejść od tradycyjnych, kojarzonych z blokami form. Postawiliśmy na modernistyczne rozwiązania, które sprawią, że Nowe Złotno wyróżni się niespotykaną dotychczas w Łodzi formą architektoniczną, czyli kaskadową zabudową prowadzoną w linii wschód-zachód. Jego przyszli mieszkańcy wybierać będą mogli wśród 171 zróżnicowanych wielkościowo lokali 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych. Przy ich projektowaniu skupiliśmy się na tym, aby były one jak najbardziej funkcjonalne, pełne światła i wyposażone w przestronne balkony. Budowa osiedla Nowe Złotno rozpoczęła się latem 2016 roku, a zakończy w I kwartale 2018 roku. Inwestycja znajduje się przy ulicy Traktorowej, w bezpiecznej i spokojnej dzielnicy Łodzi. W jego otoczeniu dostępna jest pełna infrastruktura miejska, mieszkańcy znajdą tu żłobki, przedszkola, szkoły, basen, ośrodek sportu oraz dom kultury. W pobliżu znajduje się wiele terenów zielonych – pola, lasy oraz urokliwy Park Generała Andersa. Osiedle jest dobrze skomunikowane z wieloma atrakcyjnymi punktami Łodzi i ze słynącym z doskonałej infrastruktury edukacyjnej pobliskim Teofilowem, co sprawia że lokalizacja Nowe Złotna jest idealna dla rodzin z dziećmi.

Atrakcyjna Gdańska 141

Jeśli kluczowym parametrem jest dla Ciebie odległość od centrum, być może zainteresuje Cię nasza inwestycja przy ul. Gdańskiej 141. Budynek znajduje się u zbiegu ul. Kościuszki i Alei Adama Mickiewicza. Uroku jego lokalizacji dodaje znajdujący się w pobliżu Park im. J. Poniatowskiego. W okolicy znajduje się wiele sklepów i punktów usługowych, jest ona także bardzo dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami miasta. Siedmiokondygnacyjny budynek naszej inwestycji wyposażony został w 135 przestronnych, funkcjonalnych mieszkań. Są wśród nich lokale 1-, 2-, 3-pokojowe o powierzchni od 33 m2 do 68 m2. Wszystkie posiadają duże balony lub loggie. Ostatnia kondygnacja budynku przeznaczona została na mieszkania dwupoziomowe. Ze względu na swoją lokalizację inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem, warto więc zajrzeć na dedykowaną jej stronę internetową (www.gdanska.pdsa.pl) i sprawdzić ostatnie dostępne lokale.

Szukasz mieszkania od dewelopera w Łodzi? Spotkajmy się!

Sprzedażą  mieszkań w naszych punktach deweloperskich w Łodzi zajmują się doświadczeni specjaliści. Z pewnością pomogą oni nie tylko w znalezieniu odpowiadającego Państwu lokalu, zarówno pod względem lokalizacji, jak i rozkładu. Wspomogą także w szybkim i bezproblemowym przejściu przez sam proces zakupu nowego mieszkania. Jeśli więc szukasz sprawdzonego dewelopera w Łodzi, koniecznie skontaktuj się z naszą firmą!