Nowoczesne gotowe mieszkania

Grupa PROFIT Development buduje mieszkania nowoczesne, komfortowe oraz bezpieczne. Znajdują się one w starannie wybranych lokalizacjach, zapewniających mieszkańcom maksimum spokoju oraz wygodę w zakresie komunikacji. Z tego właśnie względu gotowe mieszkania oddawane do użytku przez naszą firmę bardzo szybko znajdują nabywców. Nie bez znaczenia jest również fakt, iż każda inwestycja realizowana jest zgodnie z terminem, a ceny gotowych mieszkań są bardzo konkurencyjne. Aktualnie budujemy 200 mieszkań, a w ciągu ostatnich 10 lat zrealizowaliśmy aż 14 inwestycji deweloperskich. Wśród nich znajdują się zarówno mieszkania, jak i wysokiej klasy apartamenty, czy domy.

Zobacz gotowe mieszkania w Łodzi, klikając w poniższą grafikę:

Gotowe mieszkania w łodzi

Nowe i gotowe mieszkania w Łodzi

Swoje inwestycje realizujemy w Łodzi oraz Wrocławiu. W tym roku do użytku oddany został między innymi budynek wielorodzinny na osiedlu Nowe Złotno. Znajduje się w nim 131 gotowych mieszkań o wysokim standardzie. Każde z nich ma balkon, loggię lub taras, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem dla mieszkańców. Co ważne, na poszczególnych kondygnacjach w budynku zaprojektowano specjalne pomieszczenia nazywane komórkami lokatorskimi. W piwnicy budynku umiejscowiono natomiast miejsca parkingowe, dzięki czemu samochody lokatorów nie stoją pod gołym niebem. Wszystkie mieszkania mają antywłamaniowe drzwi wejściowe, a na każdej z pięciu klatek znajdują się nowoczesne, cichobieżne windy. W budynku znajduje się monitoring oraz ochrona fizyczna – naprawdę trudno znaleźć lepszą ofertę deweloperską.

Sprawdź pełną ofertę gotowych mieszkań w Łodzi, klikając w poniższą grafikę:

Gotowe mieszkania w Łodzi

Zrealizowane inwestycje w Łodzi i całej Polsce

Jedną z ciekawszych inwestycji deweloperskich, które zrealizowaliśmy w Łodzi jest Etiuda. W budynku tym mieści się 266 mieszkań, a oryginalne połączenie dwóch segmentów umożliwiło utworzenie praktycznego wewnętrznego dziedzińca. Jest on wyposażony w plac zabaw i otoczony zielenią. Górne kondygnacje budynku przeznaczono na komfortowe, przestronne apartamenty, posiadające tarasy. Teren wokół budynku jest ogrodzony, a o bezpieczeństwo mieszkańców przez 24 godziny na dobę dba wykwalifikowana ochrona.