Znajdź idealne mieszkanie we Wrocławiu dla siebie

Zajmujemy się budową nowych mieszkań na terenie trzech miast Polski, a jednym z nich jest Wrocław. Mieszkania sprzedajemy zarówno w przedsprzedaży, jak i po ukończeniu budynków. Drugie rozwiązanie sprawdza się z punktu widzenia klientów, którzy nie chcą czekać na lokal, ale planują wprowadzić się do niego od razu. Jeżeli szukacie Państwo właśnie takiego mieszkania, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

O Wrocławiu

Wrocław ma wiele atutów – jest doskonale zlokalizowany, dzięki czemu na siedzibę swojej firmy wybiera go wielu inwestorów. Na jego terenie działa wiele prestiżowych uczelni wyższych, których mury co roku opuszczają najlepsi specjaliści. Do tego jest też dobrze skomunikowany. Wszystko to składa się na sukces miasta i powoduje, że co roku zdobywa ono nowych mieszkańców. Dbamy, aby znaleźli oni odpowiadające ich potrzebom mieszkanie.

Proponujemy gotowe mieszkania na sprzedaż w różnych dzielnicach Wrocławia, w tym tej cieszącej się największą popularnością - na Krzykach. Nasze kompleksy mieszkalne wyróżniają się pod wieloma względami – są bezpieczne, zielone i spokojne. Słowem, to idealne miejsca do wypoczynku.

Wprowadź się od razu – gotowe mieszkania we Wrocławiu

Gotowe mieszkania to nie tylko mieszkania z rynku wtórnego, ale również pierwotnego. Wybór nowego lokum to korzystna decyzja. Wystawiane przez nas na sprzedaż mieszkania nie wymagają remontu i mogą być zagospodarowane w dowolny sposób. Ponieważ budynki są nowe, ich utrzymanie nie kosztuje wiele, co korzystnie przekłada się na wysokość ponoszonych przez mieszkańców opłat.

Nowe, gotowe mieszkania wystawione na sprzedaż mają też większą wartość rynkową. To szczególnie istotna informacja z punktu widzenia klientów, którzy chcą zarabiać na zakupionym mieszkaniu. Takie nieruchomości także łatwiej sfinansować z kredytu hipotecznego – banki chętnie udzielają kredytów na zakup mieszkań z rynku pierwotnego.

Buduj więzi sąsiedzkie – wybierz kameralne osiedla

Jak w każdej branży, tak również w branży deweloperskiej zmieniają się trendy. Budujemy zgodnie z nowoczesną koncepcją – zamiast wznosić wieżowce, stawiamy na kameralne osiedla. To służy nawiązaniu sąsiedzkich więzi i zwiększa poziom bezpieczeństwa.

Budowa obiektów mieszkalnych to ostateczna faza realizacji. Zanim do niej przystąpimy, szukamy odpowiedniej lokalizacji pod przyszłe osiedle. Kierujemy się prostą, ale sprawdzoną zasadą – w okolicy mają być tereny zielone i komunikacja miejska. Właśnie dzięki temu wszystkie nasze inwestycje są sukcesami, a gotowe mieszkania wystawione na sprzedaż tak szybko znajdują nabywców.

Gotowe mieszkania z udogodnieniami

Jako deweloper doskonale znamy problemy, z którymi na co dzień stykają się mieszkańcy dużych miast. Brak miejsc parkingowych czy placów zabaw nie występuje jednak na nowych osiedlach. Kupując mieszkanie właśnie od nas, możecie mieć Państwo pewność, że w cenie otrzymacie wiele udogodnień. Już na etapie koncepcji nowych inwestycji uwzględniamy przestronne, zielone części wspólne. Nie zapominamy o najmłodszych, którym proponujemy kolorowe, dobrze wyposażone place zabaw. Wreszcie - kupując jedno z wystawionych przez nas na sprzedaż mieszkań, nie muszą się Państwo obawiać o miejsce parkingowe – proponujemy miejsca parkingowe na zewnątrz i w garażach (indywidualnych lub wspólnych).

Zachęcamy do zapoznania się ze zrealizowanymi przez nas inwestycjami, w ramach których mamy także gotowe mieszkania na sprzedaż.