Nasza oferta mieszkań w Łodzi

Nowe mieszkania w Łodzi z PROFIT Development

Interesują Cię mieszkania na sprzedaż w Łodzi? PROFIT Development to doskonały wybór. Pomożemy Ci przy wyborze i doradzimy w kwestiach związanych z kupnem nieruchomości w Łodzi. Oferujemy także pełną obsługę podczas prac budowlanych, jak i po oddaniu lokum. Nasze mieszkanie na sprzedaż w Łodzi to doskonałe miejsce do życia i pod inwestycję.

Dlaczego PROFIT Development to doskonały deweloper z Wrocławia? Nasze projekty są stworzone z myślą o klientach. Staramy się więc, by mieszkania w Łodzi na sprzedaż były funkcjonalne i jednocześnie wygodne. Podczas realizacji inwestycji korzystamy z najlepszych technologii, które sprawią, że nowe mieszkania w Łodzi spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zobacz nasze nowe mieszkania. Dowiedz się, dlaczego warto wybrać Łódź!

Łódź to nieustannie rozwijające się miasto. Nowe inwestycje, sprawiają, że region ten staje się coraz bardziej atrakcyjny do życia. Firma PROFIT Development oferuje bardzo zróżnicowane mieszkania deweloperskie w Łodzi.

Nowoczesna architektura, atrakcyjna lokalizacja – tak prezentują się nowe mieszkania w Łodzi z rynku pierwotnego dostępne w naszej ofercie. Dodatkowo wszystkie posiadają przemyślany układ pomieszczeń, który pozwoli Ci wygodnie korzystać z przestrzeni. Łódź to jedno z chętniej wybieranych miejsc do życia. Miasto wyróżnia się rozbudowaną bazą kulturalną i biznesową. Zapewniamy mieszkania w Łodzi na sprzedaż na rozwijających się osiedlach, np. Nowe Złotno, Przy Sarniej. Nieruchomości stawiane przez PROFIT Development charakteryzują się licznymi udogodnieniami – posiadają cichobieżne windy, komórki lokatorskie, domofony. Mieszkania do kupienia w Łodzi wyposażono również w antywłamaniowe drzwi oraz duże okna.

Na uwagę zasługują także obszary wokół budynków – nowe inwestycje w Łodzi zlokalizowane są w pobliżu stref rekreacyjnych, które idealnie nadają się na spacery. Do każdego mieszkania od dewelopera w Łodzi przyporządkowano także miejsca parkingowe. Proponowane przez nas osiedla znajdują się niedaleko kluczowych węzłów komunikacyjnych, co ułatwia szybki dojazd do wybranego punktu. Łatwo dotrzesz do pracy, sklepu, szkoły, czy punktu kulturalnego.

Projektując nowe mieszkania na sprzedaż w Łodzi, duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo. Kwestia ta jest istotna z uwagi na fakt, że Łódź to czwarte, co do wielkości miasto w Polsce. Nasze nieruchomości zapewniają więc komfort mieszkańcom w różnym wieku – nowe mieszkania użytkują osoby zarówno osoby starsze, jak i rodziny z dziećmi.

Jakie mieszkania na sprzedaż w Łodzi oferuje PROFIT Development?

W naszej ofercie znajdziesz wiele lokali mieszkalnych w Łodzi, które są umiejscowione na terenie dwóch osiedli:

  • Nowe złotno – osiedle przy ulicach Cedry 6, Rąbieńskiej i Traktorowej powstaje w spokojnej i cichej dzielnicy pełnej terenów zielonych. Oferujemy lokale 2-, 3- i 4-pokojowe o różnych metrażach – od 35 do 92 m2. Nowe nieruchomości z Łodzi wyposażone będą w balkony, a na parterze będą tarasy.
  • Przy sarniej – oferta zakłada sprzedaż mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowych przy ulicy Sarniej, których powierzchnia waha się między 40 a 86 m2. Nieruchomości wyposażone będą w loggie, balkony i tarasy. Na parterze znajdować się będą lokale usługowe.

Jeśli interesują Cię nowe inwestycje mieszkaniowe w Łodzi zlokalizowane w malowniczym i dobrze skomunikowanym miejscu, skontaktuj się z nami! Udzielimy Ci wszystkich potrzebnych informacji i wyjaśnimy, jak wygląda proces kupowania mieszkania od dewelopera.

PROFIT Development – sprawdzony i godny zaufania deweloper

Szukasz niezawodnego i godnego zaufania dewelopera? PROFIT Development to doskonałe rozwiązanie. Od 2003 roku terminowo wywiązujemy się z wszystkich zobowiązań. Korzystamy tylko ze sprawdzonych surowców, zapewniających jakość i bezpieczeństwo budynków. Stosujemy także technologie zwiększające komfort mieszkańcom. W Łodzi nasze mieszkania na sprzedaż są nowoczesne i dostosowane do potrzeb klientów.

Do tej pory zrealizowaliśmy 35 inwestycji, budując nieruchomości na sprzedaż w Łodzi, Warszawie i Wrocławiu. Dzięki nam powstało 4500 lokali, z czego 1200 jest obecnie w budowie i czeka na nowych właścicieli. To jednak nie koniec naszych inwestycji deweloperskich w Łodzi. Mamy wiele wykupionych gruntów, które umożliwiają nasz dalszy rozwój.

Zapoznaj się z naszą ofertą i znajdź mieszkania deweloperskie w Łodzi idealne dla Ciebie. Zobacz także: nowe mieszkania w Warszawie i nowe mieszkania we Wrocławiu.

Kontakt

Biuro Zarządu

ul. Szczęśliwa 33,
Sky Tower, 10. piętro
53-445 Wrocław

tel. 71 388 40 00
fax. 71 388 40 09
info@pdsa.pl

Zapraszamy:
Pn - pt: 10.00 - 18.00

Sprzedaż Wrocław

tel. 71 372 50 00
sprzedaz.wroclaw@pdsa.pl

Sprzedaż Łódź

tel. 42 630 90 00
sprzedaz.lodz@pdsa.pl

Dział Promocji i Reklamy

tel. 71 388 40 62
marketing@pdsa.pl

Logistyka i Zakupy

tel. 71 388 40 51
logistyka@pdsa.pl