Nasza oferta mieszkań w Łodzi

Zobacz nasze nowe mieszkania. Dowiedz się, dlaczego warto wybrać Łódź!

Nowoczesna architektura, przemyślany układ pomieszczeń, atrakcyjna lokalizacja – tak prezentują się nowe mieszkania dostępne w naszej ofercie. Łódź to jedna z chętniej wybieranych przestrzeni do życia. Miasto wyróżnia się rozbudowaną bazą kulturalną i biznesową. Zapewniamy mieszkania na rozwijających się osiedlach, np. Nowe Złotno, Przy Sarniej. Mieszkania stawiane przez PROFIT Development charakteryzują się licznymi udogodnieniami – posiadają cichobieżne windy, komórki lokatorskie, domofony. Nowe mieszkania w Łodzi wyposażono również w antywłamaniowe drzwi oraz duże okna.

Na uwagę zasługują także obszary wokół budynków – nowe mieszkania zlokalizowane są w pobliżu stref rekreacyjnych, które idealnie nadają się na spacery. Do każdego mieszkania przyporządkowano także miejsca parkingowe. Proponowane przez nas osiedla na terenie miasta Łódź znajdują się niedaleko kluczowych węzłów komunikacyjnych, co ułatwia szybki dojazd do wybranego punktu.

Mieszkania w Łodzi od PROFIT Development – bezpieczeństwo to podstawa

Projektując mieszkania, kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo. Kwestia ta jest istotna z uwagi na fakt, że Łódź to czwarte co do wielkości miasto w Polsce. Dodatkowe środki ostrożności są więc niezwykle pożądane. Nowe mieszkania w Łodzi wyposażono w system monitoringu pozwalający na bieżącą obserwację otoczenia architektonicznego. Mieszkania mają także wyodrębnioną strefę dla pracowników ochrony. Do zalet obiektów należy też ogrodzenie oddzielające osiedle od pozostałych obszarów miasta Łódź. Takie rozwiązanie zwiększa komfort lokatorów – nowe mieszkania użytkują osoby w różnym wieku, również rodziny z dziećmi, dla których sprawy dotyczące bezpieczeństwa są bardzo ważne.

Kontakt

Biuro Zarządu

ul. Szczęśliwa 33,
Sky Tower, 10. piętro
53-445 Wrocław

tel. 71 388 40 00
fax. 71 388 40 09
info@pdsa.pl

Zapraszamy:
Pn - pt: 10.00 - 18.00

Sprzedaż Wrocław

tel. 71 372 50 00
sprzedaz.wroclaw@pdsa.pl

Sprzedaż Łódź

tel. 42 630 90 00
sprzedaz.lodz@pdsa.pl

Dział Promocji i Reklamy

tel. 71 388 40 62
marketing@pdsa.pl

Logistyka i Zakupy

tel. 71 388 40 51
logistyka@pdsa.pl