Mieszkania w Warszawie Białołęka

Mieszkania Białołęka

Kup nowe mieszkania na Białołęce

Chcesz mieszkać w spokojnej dzielnicy Warszawy? Wybierz nowe mieszkania na Białołęce od PROFIT Development! Nasze osiedle to doskonała propozycja dla osób ceniących relaks na łonie natury. Dzięki bliskości terenów leśnych Białołęki Dworskiej, Lasu Bródnowskiego, Rezerwatu przyrody Łęgi Czarnej Strugi i Puszczy Słupeckiej odpoczniesz i odetchniesz świeżym powietrzem.

Jednocześnie dzięki temu, że nasze mieszkania na Białołęce z rynku pierwotnym znajdują się blisko przystanków autobusowych i tramwajowych, z łatwością dotrzesz do centrum. Dodatkowo dzielnica nieustanie się rozwija, reagując na potrzeby mieszkańców. Za niedługo powstanie stacja metra oraz wiele nowych dróg. Możesz mieć więc pewność, że nadal będziesz blisko najważniejszych miejskich wydarzeń. Mieszkania na sprzedaż na Białołęce to więc doskonałe miejsce do życia! 

Mieszkania na sprzedaż na zielonej Białołęce

Rynek pierwotny na Białołęce nieustanie się rozwija. Dlaczego warto wybrać mieszkania od PROFIT Development? Głównym naszym celem jest dostarczenie Ci wygodnego i bezpiecznego miejsca do życia. Osiągamy to, stosując sprawdzone rozwiązania technologiczne oraz tworząc funkcjonalne lokale. Szczególną uwagę zwracamy na intuicyjny rozkład pomieszczeń.

Na Białołęce wybudowaliśmy nowe mieszkania na Osiedlu Hemara 2. Naszą ofertę dostosowaliśmy do różnorodnej grupy klientów. Dzięki temu, że proponujemy 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania o powierzchniach od 33 do 82 m2, każdy znajdzie odpowiednie miejsce dla siebie. Na naszym osiedlu doskonale poczują się zarówno single, jak i rodziny z dziećmi. Mieszkania deweloperskie na Białołęce to doskonały wybór.

PROFIT Development – sprawdzony deweloper

Od 2003 roku zrealizowaliśmy już 35 inwestycji. Dzięki PROFIT Development powstały nowe mieszkania w Warszawie, Łodzi i Wrocławiu. Doskonale więc znamy się na potrzebach mieszkańców dużych miast. Możesz mieć więc pewność, że mieszkania od dewelopera na Białołęce są wykonane niezwykle starannie i przy użyciu sprawdzonych materiałów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Kontakt

Biuro Zarządu

ul. Szczęśliwa 33,
Sky Tower, 10. piętro
53-445 Wrocław

tel. 71 388 40 00
fax. 71 388 40 09
info@pdsa.pl

Zapraszamy:
Pn – pt: 10.00 – 18.00

Sprzedaż Wrocław

tel. 71 372 50 00
sprzedaz.wroclaw@pdsa.pl

Sprzedaż Łódź

tel. 42 630 90 00
sprzedaz.lodz@pdsa.pl

Dział Promocji i Reklamy

tel. 71 388 40 62
marketing@pdsa.pl

Logistyka i Zakupy

tel. 71 388 40 51
logistyka@pdsa.pl