Mieszkania w Warszawie Wola

Mieszkania w Warszawie Wola

Nowe mieszkania na Woli – eleganckie i komfortowe

Nowe mieszkania na Woli zapewnią Ci spokój i ciszę w centrum Warszawy. Dzięki nim odpoczniesz od miejskiego zgiełku i zrelaksujesz się w otoczeniu natury. Wystarczy, że udasz się do jednego z 4 pobliskich parków (Powstańców Warszawy, Moczydło, Sowińskiego lub Szymańskiego), a odzyskasz pełnię sił. Mieszkania na sprzedaż na Woli znajdują się także w pobliżu sklepów oraz ośrodków sportowych i kulturalnych. W najbliższej okolicy znajdziesz więc wszystko to, czego potrzebujesz.

Mieszkania deweloperskie na Woli są na tyle blisko ścisłego centrum Warszawy, że dojedziesz do niego w 20 minut. Natomiast do Ronda Daszyńskiego (nowego centrum biznesowego) dotrzesz w 15 minut. Transport ułatwią Ci znajdujące się w okolicy linie autobusowe, tramwajowe oraz nowa stacja metra przy ulicy Górczewskiej.

Apartamenty Nakielska – mieszkania deweloperskie na Woli

Interesują Cię mieszkania z rynku pierwotnego na Woli? Wybierz nowe apartamenty Nakielska! Nasze mieszkania od dewelopera na Woli nie tylko zapewniają wygodę, ale także są niezwykle funkcjonalne. Podczas budowy wykorzystaliśmy wiele innowacyjnych oraz ekologicznych rozwiązań. Dodatkowo zadbaliśmy także o praktyczny rozkład pomieszczeń, który sprawi, że poruszanie się po nowym mieszkaniu na Woli będzie dla Ciebie intuicyjne.

Co jeszcze wyróżnia naszą inwestycję? Nowe mieszkania na sprzedaż na Woli dostosowaliśmy do potrzeb różnych grup klientów. Oferujemy mieszkania 3- i 4-pokojowe, dzięki czemu lokum dla siebie znajdą single, pary i rodziny z dziećmi. Dodatkowo wszystkie nieruchomości posiadają balkony lub loggie, z których możesz podziwiać okoliczne tereny zielone. Nie wahaj się dłużej i wybierz nowe mieszkania w Warszawie!

PROFIT Development – niezawodny deweloper

PROFIT Development to deweloper godny zaufania z wielu powodów. Działamy od 2003 roku i od tego czasu wykonaliśmy aż 35 inwestycji! Dzięki nam powstało 4500 mieszkań w Warszawie, Łodzi i Wrocławiu. Posiadamy więc bogate doświadczenie, dzięki któremu wiemy, które materiały i rozwiązania technologiczne są najlepsze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Kontakt

Biuro Zarządu

ul. Szczęśliwa 33,
Sky Tower, 10. piętro
53-445 Wrocław

tel. 71 388 40 00
fax. 71 388 40 09
info@pdsa.pl

Zapraszamy:
Pn – pt: 10.00 – 18.00

Sprzedaż Wrocław

tel. 71 372 50 00
sprzedaz.wroclaw@pdsa.pl

Sprzedaż Łódź

tel. 42 630 90 00
sprzedaz.lodz@pdsa.pl

Dział Promocji i Reklamy

tel. 71 388 40 62
marketing@pdsa.pl

Logistyka i Zakupy

tel. 71 388 40 51
logistyka@pdsa.pl