Sprzedaż nowych mieszkań

Wrocław

Znajdź idealne mieszkanie we Wrocławiu dla siebie

Naszą specjalnością, jako dewelopera, jest wznoszenie funkcjonalnych osiedli mieszkaniowych. Budujemy obiekty wpisujące się w tkankę miejską. Używamy wyłącznie wysokiej jakości materiałów i nowoczesnych technologii. Dzięki połączeniu doświadczenia z innowacyjnością oferowane przez nas nowe mieszkania we Wrocławiu są przestronne i komfortowe – idealne do życia!

Nowe inwestycje mieszkaniowe – wrocławskie osiedla

Wrocław prężnie się rozwija, a to sprawia, że systematycznie przybywa mu nowych mieszkańców. My dbamy o to, aby mieli gdzie mieszkać. Jako doświadczony deweloper budujemy nowe mieszkania w różnych częściach miasta. Zachęcamy do zapoznania się z inwestycjami, w ramach których aktualnie prowadzimy sprzedaż mieszkań.

Punkt Piękna

Inwestycja Punkt Piękna jest położona na osiedlu Tarnogaj w dzielnicy Krzyki przy ulicy Pięknej 25. Mieszkańcy osiedla mają Wrocław na wyciągnięcie ręki – podróż do centrum zajmuje około 10 minut. Całości dopełnia bogata infrastruktura społeczna. To wyjątkowe nowe mieszkania na Krzykach we Wrocławiu.

Kwadrat

Nowe mieszkania w ramach inwestycji Kwadrat są zlokalizowane w odległości zaledwie 3 km od centrum. Mieszkańcy nie mają też problemu z dotarciem do innych punktów aglomeracji, a to dzięki rozwiniętej komunikacji miejskiej. Wokół nie brakuje również terenów zielonych.

Stabłowicka

Realizowana na dynamicznie rozwijającym się osiedlu Stabłowice inwestycja Stabłowicka będzie kameralna, dzięki otoczeniu jej zielenią. Z myślą o przyszłych mieszkańcach powstaną nowe mieszkania o metrażu od 36 do 75 m².

Kajdasza

Kajdasza to nowoczesna inwestycja, która powstaje na południu Wrocławia, na osiedlu Jagodno. To doskonałe miejsce do życia. Z jednej strony blisko stąd do centrum, a z drugiej na tyle daleko od miejskiego zgiełku, aby odpocząć.

Oferta dewelopera

Jako doświadczony deweloper wiemy, że zakup mieszkania to poważna i długoletnia inwestycja. Kompleksowo pomagamy klientom w spełnieniu marzeń o własnej, przytulnej przestrzeni – oferujemy doradztwo kredytowe. W jego ramach ułatwiamy wybór najkorzystniejszej oferty i skompletowanie dokumentów.

Ceny nowych mieszkań we Wrocławiu

Ile kosztują budowane przez nas nowoczesne mieszkania we Wrocławiu? Cenę zawsze dostosowujemy do oferowanego standardu i lokalizacji. Przykładowo w ramach inwestycji Stabłowicka proponujemy mieszkania deweloperskie w cenie od 5300 zł za m². Nowe mieszkania o podwyższonym standardzie na osiedlu Kwadrat kosztują od 7590 zł za m².

Jak kupić nowe mieszkanie we Wrocławiu?

Zdecydowali się Państwo na nowe mieszkanie we Wrocławiu? Oto kroki, dzięki którym staniecie się jego właścicielem:

  • oszacowanie budżetu,

  • wybór mieszkania z naszej aktualnej oferty – nasi doradcy służą klientom pomocą, wystarczy się z nami skontaktować,

  • podpisanie umowy przedwstępnej,

  • wnioskowanie o kredyt – pomagamy także w porównaniu ofert kredytów hipotecznych,

  • sfinalizowanie zakupu mieszkania – po podpisaniu umowy kredytowej.

Sprzedajemy nowe mieszkania we Wrocławiu

Wrocław to miasto idealne do życia zarówno dla singli, jak i rodzin z dziećmi. W naszej ofercie znajdą Państwo mieszkania o różnym metrażu. Przykładowo w ramach inwestycji Stabłowicka powstają nowe mieszkania deweloperskie o powierzchni od 36 do 75 m². Nasi klienci zawsze mają wybór – proponujemy im mieszkania 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe.

Nasze inwestycje deweloperskie

Od wielu lat udowadniamy, że mieszkania mogą być funkcjonalne i świetnie położone. Dzięki znajomości różnych rynków (wrocławskiego, warszawskiego i łódzkiego) wiemy, jak trafić w oczekiwania i gusta klientów. Budujemy takie mieszkania deweloperskie, w jakich sami chcielibyśmy zamieszkać. Nie oszczędzamy na materiałach, pamiętamy o zieleni i wpisujemy nasze budynki w otoczenie.

Wrocław to jedno z miast, w którym realizujemy przemyślane, nowoczesne osiedla. Aktualnie proponujemy mieszkania w ramach inwestycji: Punkt Piękna, Kwadrat, Stabłowicka i Kajdasza. Mimo że są one zlokalizowane w różnych punktach miasta, to łączy je jedno – są dobrym miejscem do życia.

Sprzedane nowe mieszkania

W codziennej pracy czerpiemy z doświadczenia. Wrocław to jedno z miast, w którym stworzyliśmy wiele nowych osiedli. Niska zabudowa, wewnętrzne tereny zielone, które sprzyjają zacieśnianiu sąsiedzkich więzi i wreszcie nowoczesne rozwiązania gwarantujące bezpieczeństwo mieszkańcom – zapraszamy na spacer po naszych dotychczasowych realizacjach.

Jak wybrać rzetelnego dewelopera we Wrocławiu?

Zakup mieszkania to poważna decyzja. Jak zminimalizować ryzyko i wybrać dobrego dewelopera? Doświadczenie, bogate portfolio, wielu zadowolonych klientów, uczciwość i przestrzeganie prawa – warto sprawdzić, czy deweloper spełnia te warunki, tak jak Profit Development, który dodatkowo należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Dotychczasowi klienci wrocławskich deweloperów

Wrocław jest jednym z największych rynków deweloperskich – w ostatnich latach na jego terenie powstało wiele nowoczesnych inwestycji. Mamy w tym swój udział. 16 lat na rynku, ponad 28 zrealizowanych inwestycji, 3600 wybudowanych mieszkań i 1000 lokali mieszkalnych w trakcie budowy – to tylko kilka faktów, które świadczą o naszym doświadczeniu i profesjonalizmie.

Ustawa deweloperska – analiza dokumentów

Działamy zgodnie z ustawą deweloperską. Klienci, których interesują oferowane przez nas nowe mieszkania we Wrocławiu, otrzymają od nas prospekt informacyjny. Z chęcią odpowiadamy także na pytania dotyczące naszego doświadczenia i działalności. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, którzy obdarzyli nas zaufaniem, dlatego działamy w sposób uczciwy i transparentny.

Nowe mieszkania poza Wrocławiem

Wrocław to nie jedyne miasto w Polsce, na terenie którego działamy. Profit Development z powodzeniem zmienia niezagospodarowane tereny Łodzi i Warszawy na nowoczesne i eleganckie osiedla mieszkaniowe. Jeżeli szukają Państwo nieruchomości w Łodzi lub Warszawie dla siebie lub w celach inwestycyjnych, zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.