taras

Braniborska zaprojektowana jest z myślą o maksymalnej funkcjonalności i dbałości o detale. Wyróżnia się atrakcyjną architekturą i wysokiej jakości wykończeniem. Czysta forma białej elewacji wzbogacona wyraźną strukturą o geometrycznych wzorach tworzy spójną i nowoczesną bryłę budynku. Rytmiczne podziały pionowe i poziome w połączeniu ze szkłem nadają elewacji lekkości. Budynek doskonale wpisuje się w wizję urbanistyczną Śródmieścia Świebodzkiego, dzielnicy zaprojektowanej w oparciu o ideę miasta krótkich odległości, w którym mieszkańcy mają dostęp do gęstej sieci komunikacji zbiorowej, rowerowej i pieszej we wszystkich kierunkach miasta, a istotne obiekty takie jak restauracje, sklepy czy kluby znajdują się wzdłuż głównych ulic. Budowa Śródmieścia Świebodzkiego zakłada nie tylko nową zabudową mieszkaniowo-usługową i infrastrukturę komunikacyjną, ale również nowe, przestronne tereny zielone, które nadadzą dzielnicy życia i stworzą przestrzeń do odpoczynku dla mieszkańców.

Zamieszkaj w centrum zmian

Kochamy miasto, oddychamy miastem – to my kształtujemy jego historię. Na Braniborskiej zmieniamy, tworzymy lepszy świat dla siebie i innych. Przemyśleliśmy więc rozwiązania, które pomogą krok za krokiem zmieniać nasze przyzwyczajenia komunikacyjne i tworzyć miasto, w którym oddycha się czystym powietrzem. Rower, komunikacja miejska, samochód elektryczny – tak najlepiej poruszać się po centrum.

Rozwiń

Czy rowery uratują świat?

Wierzymy, że na wielu płaszczyznach z pewnością tak! Szczególnie w mieście zdominowanym przez pędzące samochody. Wrocław stawia na zrównoważony transport, powstaje coraz więcej ścieżek rowerowych, rozwija się komunikacja miejska. Zmniejszenie ruchu samochodowego w mieście jest nieuniknione, dlatego musimy przygotować się do zmian. Nikogo nie trzeba przekonywać, że rower to najtańszy i najzdrowszy środek transportu, a często również najszybszy. Dlatego na Braniborskiej to właśnie dla rowerów powstanie najwięcej przestrzeni i udogodnień. Na mieszkańców będzie czekać 149 zadaszonych miejsc rowerowych oraz stacje naprawcze, które pozwolą przygotować rower do bezpiecznej jazdy.

Co z samochodami?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że w wielu sytuacjach samochód jest niezastąpiony, dlatego nie rezygnujemy z miejsc parkingowych, ale idziemy o krok dalej, dając mieszkańcom Braniborskiej możliwość zamontowania indywidualnych stacji ładowania pojazdów elektrycznych przy miejscach postojowych. Jest to rozwiązanie nie tylko wygodne, ale też ekologiczne i przyszłościowe.

Komunikacja Miejska Pod Samymi Drzwiami

Niewątpliwą zaletą nieruchomości, jest przebiegająca tuż obok nowa Trasa Autobusowo-Tramwajowa łącząca centrum miasta z Nowym Dworem i wrocławskim lotniskiem. Przystanek będzie się znajdować pod samym budynkiem, co pozwoli na szybki i wygodny transport w różnych kierunkach miasta. Wachlarz możliwości jest jeszcze większy jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że wszystkie najważniejsze linie komunikacyjne przebiegają przez centrum miasta więc są w zasięgu Twojej ręki. Z Braniborskiej masz łatwy dojazd na każdą uczelnię i do każdego biura.

Strefa Chillout Na Dachu

Czasami żeby zobaczyć więcej, trzeba wejść nieco wyżej. Mieszkańcy Braniborskiej będą mogli w pełni korzystać ze swojego nowego domu, z dachem włącznie. Jest coś fascynującego w tych przestrzeniach, zwykle pozamykanych i niedostępnych. Może to widok tętniącego miasta, a może poczucie, że wyżej jest już tylko niebo. Dlatego zamiast zamykać, tworzymy na dachu przestrzeń otwartą dla wszystkich, pełną leżaków i roślin, czekającą by z niej skorzystać. Będzie to miejsce relaksu, w którym mieszkańcy będą mogli spotkać się ze sobą i swoimi przyjaciółmi, obserwując pędzące miasto.

Wrocław, ul. Braniborska 10e Termin realizacji: grudzień 2022
Przejdź do wyboru z planu

Centrum

Ulubiona kawiarnia, siłownia, teatr… Bądźmy szczerzy, miejskie życie dzieje się w centrum! Samochód może zostać na parkingu, bo z Braniborskiej wszędzie dotrzesz na piechotę mniej więcej w 12 minut. Malownicze Podwale, pełne restauracji ulice Św. Antoniego i Włodkowica, Narodowe Forum Muzyki i Dworzec Świebodzki – to Twoje nowe sąsiedztwo, nowe Śródmieście Świebodzkie.

Biznes

Biuro w centrum, a może w okolicach ulicy Legnickiej? Nie musisz wstawać godzinę wcześniej żeby zdążyć do pracy. Braniborska znajduje się pośrodku Twojej codzienności, a to znaczy, że masz więcej czasu na to co lubisz, na przykład na poranną kawę.

Kultura

Kultura jest ważna! Niezależnie od tego czy jesteś fanem sztuki współczesnej, muzyki czy lokalnych inicjatyw artystycznych, tu nie będziesz się nudzić. W najbliższej okolicy znajdziesz Wrocławskie Muzeum Współczesne, Akademię Sztuk Teatralnych, Narodowe Forum Muzyki i Centrum Inicjatyw Artystycznych. Braniborska jest również idealnym miejscem dla wszystkich tych, którzy kochają taniec – osiem szkół oddalonych od siebie o kilkaset metrów, to się nazywa wybór.

Miejskie życie dzieje się w centrum. Teatry, muzea, kina, restauracje – to właśnie za nie kochamy duże miasta, czas zacząć je odwiedzać! Z Braniborskiej w kilka minut można dotrzeć na malownicze Podwale, pełne restauracji ulice św. Antoniego i Włodkowica czy do kina Nowe Horyzonty. W najbliższej okolicy znajduje się również Wrocławskie Muzeum Współczesne, Akademia Sztuk Teatralnych i Narodowe Forum Muzyki.

Galeria

Informujemy, że wizualizacje przedstawione na stronie pdsa.pl mają charakter poglądowy i stanowią przewidywany sposób wykonania danej inwestycji. Na etapie realizacji wygląd budynku i zagospodarowanie terenu mogą ulec pewnym zmianom. Wygląd terenu znajdującego się w sąsiedztwie nie jest jego dokładnym odwzorowaniem, a przykładem możliwości jego zagospodarowania. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące nabywanych nieruchomości, w tym sposobu zagospodarowania nieruchomości sąsiednich, zawarte są w prospekcie informacyjnym, umowie deweloperskiej/umowie przedwstępnej oraz projekcie architektoniczno–budowlanym.

Inwestując należy wiązać się z solidnymi partnerami. Nasze doświadczenie w realizacji projektów deweloperskich oraz duże grono zadowolonych klientów są gwarancją jakości wykonania mieszkań i rzetelności przy wywiązaniu się z postanowień umowy.

19 Lat Na Rynku

Firma PROFIT Development została założona w 2003 roku. Od samego początku rozwijamy się dynamicznie dzięki konsekwentnie realizowanej strategii.

41 zrealizowanych inwestycji

Nasze realizacje cechuje różnorodność. Budowaliśmy kameralne budynki liczące 11 mieszkań – Cichy Zakątek, duże osiedla składające się z 250 lokali – Etiuda oraz domy – Osiedle Plejada II.

5437 wybudowanych mieszkań

Nasza oferta zawsze była odpowiedzią na oczekiwania Klientów. Realizowaliśmy mieszkania w różnych segmentach rynku, w tym także luksusowe apartamenty w kameralnej Rezydencji Borek.

Kontakt

Biuro sprzedaży

ul. Szczęśliwa 33,
Sky Tower, 10 piętro
Wrocław

Zapraszamy:
Pn-pt: 10:00 - 18:00

tel. 71 372 50 00

Newsletter czyli bądźmy w kontakcie

Nie obawiaj się, nie generujemy spamu.

Poinformujemy Cię o ważnych dla Ciebie kwestiach, takich jak: Dni Otwarte, nowe zdjęcia z budowy czy zmiany w czasie pracy biura.