O inwestycji

O inwestycji

 • Apartamenty jednopokojowe 26 – 30 mkw
 • Apartamenty dwupokojowe 33 – 40 mkw
 • Reprezentacyjna strefa wejściowa
 • Wysoki standard wykończenia części wspólnych
 • Jasne, dobrze doświetlone wnętrza
 • Funkcjonalne rozkłady apartamentów
 • Drzwi antywłamaniowe firmy Dierre
 • Deska tarasowa na balkonach
 • Szklane balustrady balkonów
 • System dostępu do budynku typu „hands free”
 • Wspólne pomieszczenia na rowery

 

Trzy w jednym

Osiedle KWADRAT składa się z dwóch budynków. Pierwszy, oddany do użytku w styczniu 2019 r., powstał wzdłuż ulicy Grabiszyńskiej na planie litery L. Drugi etap, realizowany od strony ul. Inżynierskiej, zaprojektowany został na planie kwadratu z przecięciem na ścianie północnej i wewnętrznym patio, które tworzy przyjazną zieloną enklawę.

Budynek łączy w sobie trzy funkcje: mieszkaniową – lokale przeznaczone na pobyt stały, przygotowane do zaspokajania własnych potrzeb; apartamentową – lokale przeznaczone na wynajem, doskonała propozycja dla osób, które chcą inwestować w nieruchomości o najwyższym potencjale zysków; usługową – lokale na poziomie parteru przeznaczone pod różnorodną aktywność gospodarczą.

Całość tworzy otwartą i atrakcyjną przestrzeń w ramach wyjątkowej lokalizacji.

Razem, ale osobno

Wszystkie funkcje (mieszkalna, aparthotelowa i usługowa) realizowane są w ramach jednej nieruchomości, zatem wszyscy właściciele lokali będą tworzyć jedną wspólnotę mieszkaniową. Koszty utrzymania nieruchomości wspólnej będą rozliczane zgodnie z posiadanymi udziałami, co w praktyce oznacza, że nie będą istotnie różne ze względu na przeznaczenie lokalu. Jednocześnie dzięki podziałowi funkcjonalnemu budynku na trzy części, każdy z użytkowników otrzyma nieruchomość odpowiadającą jego potrzebom.

W przypadku części apartamentowej, przygotowane zostanie przestronne lobby, z pomieszczeniami dla obsługi i dwiema nowoczesnymi windami, które ułatwią szybkie dotarcie do dowolnej kondygnacji budynku.

My proponujemy, Ty decydujesz

Apartamenty powstały z myślą o inwestorach, którzy szukają ponadprzeciętnych zysków i pragną optymalizować nakłady inwestycyjne. Stanowią odpowiedź na rosnące zainteresowanie lokalami przeznaczonymi na wynajem krótko i długookresowy. Usytuowane są w budynkach o podwyższonym standardzie, zlokalizowane w miejscach o dużym potencjale biznesowym i turystycznym. KWADRAT nie tylko spełnia wszystkie te kryteria, ale też wyróżnia się swobodą w zarządzaniu posiadanym lokalem. Kupując apartament, możesz skorzystać z proponowanych przez nas usług zarządzania wynajmem – ale nie musisz. Możesz zarządzać wynajmem samodzielnie lub zdecydować się na wykorzystanie apartamentu na własne potrzeby np. mieszkanie dla studiujących dzieci, lub miejsce prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej.

Lokalizacja

Lokalizacja

Wrocław, ul. Inżynierska 21-27

 • 3 km od Rynku
 • Okolica Parku Grabiszyńskiego
 • 2 linie autobusowe (126, 134)
 • 4 linie tramwajowe (4, 5, 11, 14)
 • Bogata infrastruktura społeczna
 • Łatwy dojazd do lotniska i AOW
 • Dostęp do głównych arterii drogowych

KWADRAT znajduje się w odległości zaledwie 3 km od Rynku, pomiędzy ulicami Grabiszyńską i Inżynierską, w sąsiedztwie Centrum Historii Zajezdnia i Parku Grabiszyńskiego.

Stąd jest wszędzie blisko

Turyści dotrą tramwajem do Rynku w 13 minut, do ZOO i Hali Stulecia w 32 minuty. Dojazd na lotnisko zajmie 13 minut taksówką. Studenci będą potrzebować 13 minut, by znaleźć się w okolicy UW, a po kolejnych 13 minutach będą już przy Politechnice. Tylko 14 minut autobusem potrzeba by znaleźć się przy UE. Najlepiej jednak mieliby studenci Wyższej Szkoły Handlowej i Uniwersytetu SWPS przy ul. Ostrowskiego, które oddalone są o 14 minut pieszo od KWADRATU.

Jest to też doskonała lokalizacja dla osób pracujących. Wzdłuż ul. Klecińskiej znajdują się biura wielu firm z branży IT, w których pracują potencjalni najemcy. Do tego śródmiejska obwodnica i rozbudowana sieć transportu miejskiego pozwoli im dotrzeć sprawnie w dowolne miejsce we Wrocławiu.

Filtruj wg

Wszystkie
Inwestycja
Kościół
Park
Poczta
Przystanek
Restauracja
Sklep
Sport
Szkoła
Urząd
Zdrowie

Wybierz piętro

Oferta apartamentów

Pod klucz

Pod klucz

Naszym Klientom oferujemy usługę wykończenia apartamentu pod klucz. Sprawdzone materiały, solidni wykonawcy i pomysłowe aranżacje gwarantują satysfakcję. Możesz wybierać spośród przygotowanych standardów lub indywidualnie przygotować projekt z naszym doradcą. Ponadto możesz zlecić nam wyposażenie apartamentu w dowolnym zakresie aż po przygotowanie go do wynajęcia z pełnym wyposażeniem. Zaufaj profesjonalistom i umów się na spotkanie:

Zaufaj profesjonalistom: podklucz@pdsa.pl

Pobierz folder informacyjny w PDF:

Deweloper

Deweloper

Inwestując należy wiązać się z solidnymi partnerami. Nasze doświadczenie w realizacji projektów deweloperskich oraz duże grono zadowolonych klientów są gwarancją jakości wykonania mieszkań i rzetelności przy wywiązaniu się z postanowień umowy.

 

17 lat na rynku

Firma PROFIT Development została założona w 2003 roku. Od samego początku rozwijamy się dynamicznie dzięki konsekwentnie realizowanej strategii.

32 zrealizowane inwestycje

Nasze realizacje cechuje różnorodność. W swojej historii budowaliśmy kameralne budynki liczące 11 mieszkań – Cichy Zakątek, duże osiedla składające się z 250 lokali – Etiuda oraz domy – Osiedle Plejada II.

 

4236 wybudowanych mieszkań

Nasza oferta zawsze była odpowiedzią na oczekiwania Klientów. Realizowaliśmy mieszkania w różnych segmentach rynku, w tym także luksusowe apartamenty w kameralnej Rezydencji Borek.

Wsparcie kredytowe

Wsparcie kredytowe

Uzyskaj sprawnie finansowanie czując się przy tym pewnie i bezpiecznie
▪ Oferty kredytowe 21 banków
▪ Negocjacja najkorzystniejszych warunków kredytu
▪ Skompletujemy i wypełnimy wszystkie wymagane dokumenty
▪ Zapewniamy mobilność eksperta

Marże od 1,1%!
Prowizje od 0 zł!
Szybki proces decyzyjny!

Pakiet korzyści o wartości do 7 200 zł*
▪ Zwrot kosztów ubezpieczenia nieruchomości – do 200 zł
▪ Ubezpieczenia na życie innych członków rodziny Klienta – do 1 000 zł
▪ Opłacone na rok z góry ubezpieczenie na życie i NNW – do 3 000 zł
▪ 1% prowizji za kredyt gotówkowy – do 1 000 zł
▪ 0,5% prowizji za zrefinansowanie kredytu hipotecznego – do 2 000 zł

Pobierz folder informacyjny w PDF:

Skontaktuj się z nami: 71 372 50 00

Skontaktuj się z nami

Biuro sprzedaży

ul. Szczęśliwa 33,
Sky Tower, 10. piętro
53-445 Wrocław


Zapraszamy:
Pn - pt: 10.00 - 18.00

Spotkanie po godzinach?
Zadzwoń, zobaczymy co da się zrobić.