O inwestycji

O inwestycji

 • Deska tarasowa na balkonach
 • Szklane balustrady balkonów
 • Elewacja pokryta klinkierem
 • Wspólne pomieszczenie na rowery
 • System dostępu do budynku typu „hand free”
 • Jasne, dobrze doświetlone wnętrza
 • Funkcjonalne rozkłady mieszkań
 • Wysoki standard wykończenia części wspólnych
 • Sprawdzony i doświadczony deweloper, członek PZFD
 • Gwarancja bezpiecznego zakupu

W dobrze pomyślanym mieszka się dobrze

Budynek wyróżnia ciekawa nowoczesna elewacja, której piękno oparte jest na kontraście kolorów i faktur użytych materiałów. Duże okna i szkło na balkonach nadają budynkowi lekkości, zaś antracytowe płytki klinkierowe oraz elementy drewna szlachetności. Strefy wejściowe wykończone cegłą, obudowy wind, szachtów i portale drzwi wejściowych z płyty meblowej już od progu tworzą ciepły przytulny klimat domu. 

KWADRAT to starannie zaprojektowane mieszkania o korzystnych, cenionych przez Klientów układach. Dzięki zastosowaniu dużych okien wszystkie pomieszczenia będą naturalnie jasne. 

II etap inwestycji (I etap oddany do użytku w styczniu 2019 r.) zaprojektowany na planie kwadratu z przecięciem na ścianie północnej, powstanie od strony ul. Inżynierskiej i oddany zostanie do marca 2020 r.. W ofercie II etapu inwestycji znajdują się lokale 1- 2- 3- i 4-pokojowe o powierzchni od 22 do 108 m². Wszystkie będą posiadały balkony, loggie lub tarasy. 

Lokalizacja

Lokalizacja

Wrocław,
ul. Inżynierska 21-27

 • 3 km od Rynku
 • Okolica Parku Grabiszyńskiego
 • 2 linie autobusowe (126, 134)
 • 4 linie tramwajowe (4, 5, 11, 14)
 • Bogata infrastruktura społeczna
 • Łatwy dojazd do lotniska i AOW
 • Dostęp do głównych arterii drogowych

Kwadrat znajduje się w odległości 3 km od Rynku pomiędzy ulicami Grabiszyńską a Inżynierską, w sąsiedztwie Centrum Historii Zajezdnia i w pobliżu Parku Grabiszyńskiego. Grabiszyn wyróżnia dobrze rozwinięta sieć transportu zbiorowego oraz infrastruktura drogowa. W okolicy mamy do wyboru kilka linii tramwajowych i autobusowych, natomiast główne arterie umożliwiają sprawny dojazd samochodem do centrum miasta, jak również do jego południowych i północnych dzielnic. Stąd również blisko do AOW, a także na lotnisko.

Dzięki bogatej infrastrukturze społecznej, na którą składają się miejsca rozrywki i rekreacji, punkty handlowe i usługowe, szkoły, przedszkola, przychodnie i specjalistyczne gabinety lekarskie, urzędy i banki, mieszkańcy znajdą tutaj wszystko co jest im niezbędne w życiu codziennym. Jest to zatem idealna propozycja dla osób, które chcą w pełni czerpać z dobrodziejstw miasta.

Filtruj wg

Wszystkie
Inwestycja
Kościół
Park
Poczta
Przystanek
Restauracja
Sklep
Sport
Szkoła
Urząd
Zdrowie

Wybierz piętro

Oferta mieszkań

Pod klucz

Pod klucz

Naszym Klientom oferujemy usługę wykończenia apartamentu pod klucz. Sprawdzone materiały, solidni wykonawcy i pomysłowe aranżacje gwarantują satysfakcję. Możesz wybierać spośród przygotowanych standardów lub indywidualnie przygotować projekt z naszym doradcą. Ponadto możesz zlecić nam wyposażenie apartamentu w dowolnym zakresie aż po przygotowanie go do wynajęcia z pełnym wyposażeniem. Zaufaj profesjonalistom i umów się na spotkanie:

Zaufaj profesjonalistom: podklucz@pdsa.pl

Deweloper

Deweloper

Bezpieczny zakup, sprawdzony deweloper

Inwestując należy wiązać się z solidnymi partnerami. Nasze doświadczenie w realizacji projektów deweloperskich oraz duże grono zadowolonych klientów są gwarancją jakości wykonania mieszkań i rzetelności przy wywiązaniu się z postanowień umowy. Wszystkie realizowane przez nas inwestycje prowadzone są z uwzględnieniem przewidzianych Ustawą Deweloperską zasad ochrony praw Klienta. W całym okresie realizacji jest kontrolowana przez Bank prowadzący mieszkaniowy rachunek powierniczy.

 

16 lat na rynku

Firma PROFIT Development została założona w 2003 roku.  Na przestrzeni 16 lat zabudowaliśmy ponad 12 ha gruntów. Od samego początku rozwijamy się dynamicznie dzięki konsekwentnie realizowanej strategii. U podstaw naszego sukcesu leży rzetelne wywiązywanie się z zawartych umów, w tym terminów w nich zawartych.

28 zrealizowanych inwestycji

Nasze realizacje cechuje różnorodność zarówno pod względem skali jak i lokalizacji. W swojej historii budowaliśmy kameralne budynki liczące 11 mieszkań – Cichy Zakątek, duże osiedla składające się z ponad 600 lokali – Punkt Piękna oraz domy – Osiedle Plejada II. Budowaliśmy zarówno w ścisłym centrum – Apartamenty Czysta, na osiedlach położnych blisko centrum – Punkt Piękna, Kwadrat jak i na osiedlach oddalonych od Rynku – Zielone Stabłowice.

3600 wybudowanych mieszkań

Nasza oferta zawsze była odpowiedzią na oczekiwania Klientów. Realizowaliśmy mieszkania w różnych segmentach rynku, w tym także luksusowe apartamenty w kameralnej Rezydencji Borek.

Wsparcie kredytowe

Specjalnie dla naszych klientów oferujemy
wsparcie w pozyskaniu finansowania na zakup nieruchomości

Bogata oferta kredytów – 21 banków
Atrakcyjne warunki kredytowe
Bezpłatna kompleksowa obsługa – od przygotowania wniosku
do wypłaty kredytu

Skontaktuj się z nami: 71 372 50 00

Skontaktuj się z nami

Biuro sprzedaży

ul. Szczęśliwa 33,
Sky Tower, 10. piętro
53-445 Wrocław


Zapraszamy:
Pn - pt: 10.00 - 18.00

Spotkanie po godzinach?
Zadzwoń, zobaczymy co da się zrobić.