O inwestycji

O inwestycji

 • Budynek z lokalami usługowymi w parterze
 • Duże przeszklone witryny, jasne i przestronne wnętrza
 • Miejsce na reklamę na elewacji budynku
 • Miejsce na reklamę na totemach informacyjnych
 • Miejsca postojowe przy budynku
 • Witryny od strony ulicy Inżynierskiej
 • Miejsce na urządzenia klimatyzacji
 • Elewacja pokryta klinkierem
 • Wysoki standard wykończenia budynku

Idealne miejsce na biznes

Kwadrat znajduje się w odległości 3 km od Rynku pomiędzy ulicami Grabiszyńską a Inżynierską. Lokalizację wyróżnia dobrze rozwinięta sieć transportu zbiorowego oraz infrastruktura drogowa, która zapewni klientom łatwy dojazd do lokali. W sąsiedztwie natomiast dostępne są ogólnodostępne miejsca postojowe.

Lokale położone w centrum osiedla mieszkaniowego z segmentu premium, które liczy ponad 800 nowych jednostek mieszkalnych. Ponadto w najbliższym otoczeniu znajdziemy wiele innych  budynków wielorodzinnych oraz domów jednorodzinne, których mieszkańcy stanowią liczną grupę odbiorców usług realizowanych w tej lokalizacji.

Biznesowi sprzyja bogata infrastruktura (punkty handlowe i usługowe, szkoły, przedszkola, przychodnie i specjalistyczne gabinety lekarskie, urzędy i banki), która przyczynia się do koncentracji klientów w jednym miejscu. Ponadto budynek sąsiaduje z Centrum Historii Zajezdnia, które przyciąga swoją ofertą zarówno mieszkańców Wrocławia jak i turystów.

Lokalizacja

Lokalizacja

Wrocław,
ul. Inżynierska 23-39b

 • W otoczeniu nowego osiedla mieszkaniowego
 • Sąsiedztwo działającego biznesu – dostęp do klientów
 • Sąsiedztwo Centrum Historii Zajezdnia
 • Łatwy dojazd komunikacją miejską
 • Dostęp do głównych arterii drogowych

 

Blisko by żyło się wygodnie

Dzięki bogatej infrastrukturze (punkty handlowe i usługowe, szkoły, przedszkola, przychodnie i specjalistyczne gabinety lekarskie, urzędy i banki), mieszkańcy KWADRATU znajdą w sąsiedztwie wszystko, co jest im niezbędne w życiu codziennym. To idealne miejsce dla osób, które w pełni czerpią z dobrodziejstw miasta. Sąsiadujące z osiedlem Centrum Historii Zajezdnia oferuje ciekawe wydarzenia kulturalne dla dorosłych i dzieci. Natomiast oddalony 9 min. spacerem Park Grabiszyński jest ulubionym miejscem tych, którzy lubią biegać, bawić się czy odpoczywać w otoczeniu zieleni.

Kwadrat znajduje się w odległości 3 km od Rynku pomiędzy ulicami Grabiszyńską a Inżynierską. Lokalizację wyróżnia dobrze rozwinięta sieć transportu zbiorowego oraz infrastruktura drogowa. W okolicy mamy do wyboru kilka linii tramwajowych i autobusowych, natomiast główne arterie umożliwiają sprawny dojazd samochodem do centrum miasta, jak również do jego południowych i północnych dzielnic.

Filtruj wg

Wszystkie
Inwestycja
Kościół
Park
Poczta
Przystanek
Restauracja
Sklep
Sport
Szkoła
Urząd
Zdrowie

Wybierz piętro

Oferta apartamentów

Pod klucz

Pod klucz

Naszym Klientom oferujemy usługę wykończenia apartamentu pod klucz. Sprawdzone materiały, solidni wykonawcy i pomysłowe aranżacje gwarantują satysfakcję. Możesz wybierać spośród przygotowanych standardów lub indywidualnie przygotować projekt z naszym doradcą. Ponadto możesz zlecić nam wyposażenie apartamentu w dowolnym zakresie aż po przygotowanie go do wynajęcia z pełnym wyposażeniem. Zaufaj profesjonalistom i umów się na spotkanie:

Zaufaj profesjonalistom: podklucz@pdsa.pl

Pobierz folder informacyjny w PDF:

Deweloper

Deweloper

Bezpieczny zakup, sprawdzony deweloper

Inwestując należy wiązać się z solidnymi partnerami. Nasze doświadczenie w realizacji projektów deweloperskich oraz duże grono zadowolonych klientów są gwarancją jakości wykonania mieszkań i rzetelności przy wywiązaniu się z postanowień umowy. Wszystkie realizowane przez nas inwestycje prowadzone są z uwzględnieniem przewidzianych Ustawą Deweloperską zasad ochrony praw Klienta. W całym okresie realizacji jest kontrolowana przez Bank prowadzący mieszkaniowy rachunek powierniczy.

 

17 lat na rynku

Firma PROFIT Development została założona w 2003 roku.  Na przestrzeni 17 lat zabudowaliśmy ponad 12 ha gruntów. Od samego początku rozwijamy się dynamicznie dzięki konsekwentnie realizowanej strategii. U podstaw naszego sukcesu leży rzetelne wywiązywanie się z zawartych umów, w tym terminów w nich zawartych.

32 zrealizowane inwestycje

Nasze realizacje cechuje różnorodność zarówno pod względem skali jak i lokalizacji. W swojej historii budowaliśmy kameralne budynki liczące 11 mieszkań – Cichy Zakątek, duże osiedla składające się z ponad 600 lokali – Punkt Piękna oraz domy – Osiedle Plejada II. Budowaliśmy zarówno w ścisłym centrum – Apartamenty Czysta, na osiedlach położnych blisko centrum – Punkt Piękna, Kwadrat jak i na osiedlach oddalonych od Rynku – Zielone Stabłowice.

4236 wybudowanych mieszkań

Nasza oferta zawsze była odpowiedzią na oczekiwania Klientów. Realizowaliśmy mieszkania w różnych segmentach rynku, w tym także luksusowe apartamenty w kameralnej Rezydencji Borek.

Wsparcie kredytowe

Wsparcie kredytowe

Specjalnie dla naszych klientów oferujemy wsparcie w pozyskaniu finansowania na zakup nieruchomości

Uzyskaj sprawnie finansowanie czując się przy tym pewnie i bezpiecznie
▪ Oferty kredytowe 21 banków
▪ Negocjacja najkorzystniejszych warunków kredytu
▪ Skompletujemy i wypełnimy wszystkie wymagane dokumenty
▪ Zapewniamy mobilność eksperta

Marże od 1,1%!
Prowizje od 0 zł!
Szybki proces decyzyjny!

Pakiet korzyści o wartości do 7 200 zł*
Zwrot kosztów ubezpieczenia nieruchomości – do 200 zł
▪ Ubezpieczenia na życie innych członków rodziny Klienta – do 1 000 zł
▪ Opłacone na rok z góry ubezpieczenie na życie i NNW – do 3 000 zł
▪ 1% prowizji za kredyt gotówkowy – do 1 000 zł
▪ 0,5% prowizji za zrefinansowanie kredytu hipotecznego – do 2 000 zł

Pobierz folder informacyjny w PDF:

Skontaktuj się z nami: 71 372 50 00

Skontaktuj się z nami

Biuro sprzedaży

ul. Szczęśliwa 33,
Sky Tower, 10. piętro
53-445 Wrocław


Zapraszamy:
Pn - pt: 10.00 - 18.00

Spotkanie po godzinach?
Zadzwoń, zobaczymy co da się zrobić.