Znajdź idealne mieszkanie w Łodzi dla siebie

Od 16 lat budujemy nowoczesne, przyjazne osiedla mieszkaniowe na terenie Łodzi. Nowe mieszkania, które oddajemy do sprzedaży, są eleganckie, jasne i ustawne. Dbamy zarówno o użyteczność, jak i estetykę – używamy wysokiej jakości materiałów i nie zapominamy o terenach zielonych wokół budynków. Słowem, budujemy dla wszystkich, którzy chcą mieszkać wygodnie.

Nowe inwestycje mieszkaniowe – łódzkie osiedla

Łódź to dobre miejsce do życia – przekonujemy o tym od wielu lat, budując nowe, funkcjonalne osiedla. Oferowane przez nas mieszkania są położone w różnych punktach miasta, dzięki czemu również Państwo mogą znaleźć lokal dla siebie, swojej rodziny lub z myślą o przyszłym zarabianiu na wynajmie.

Nowe Złotno

To inwestycja położona przy ulicy Traktorowej 24. Nowe mieszkania na sprzedaż w tej lokalizacji to odpowiedź na potrzeby osób aktywnych – w okolicy znajdują się trzy parki. Dzięki gotowym już osiedlom (Reymonta i Żeromskiego) mieszkańcy będą mieć dostęp do infrastruktury społecznej. Do atutów inwestycji Nowe Złotno trzeba też dodać dogodną komunikację publiczną.

Gdańska 141A

Pod tym adresem powstają mieszkania deweloperskie w Łodzi. Wyróżnia je przede wszystkim lokalizacja – znajdują się one w ścisłym centrum, w odległości zaledwie 500 metrów od ulicy Piotrkowskiej. Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z wszystkich atrakcji, które zapewnia życie w centrum miasta.

Przy Sarniej

Blisko centrum, ale z dala od miejskiego zgiełku – tak można scharakteryzować inwestycję Przy Sarniej. W jej ramach budujemy nowe, funkcjonalne i ustawne mieszkania na sprzedaż. Elegancki budynek, wiele udogodnień dla przyszłych mieszkańców i tereny zielone na wyciągnięcie ręki – to po prostu dobry adres.

Ceny nowych mieszkań w Łodzi

Wychodzimy z założenia, że nowoczesne budownictwo wcale nie musi być droższe od nieruchomości z rynku wtórnego. Naszym klientom proponujemy nowe mieszkania w Łodzi w konkurencyjnych, atrakcyjnych cenach. Przykładowo lokale mieszkalne w ramach inwestycji Nowe Złotno oferujemy w cenie od 4800 zł za m². W pobliżu Śródmieścia, w budynkach zlokalizowanych przy ulicy Gdańskiej 141A, ceny mieszkań zaczynają się od 5400 zł za m².

Jak kupić nowe mieszkanie w Łodzi?

Łódź to miasto, które przez ostatnie dekady bardzo się zmieniło. Wpływ na strukturę i wygląd miasta w dużej mierze mają nowe inwestycje. Aby szybko sfinalizować zakup mieszkania, wystarczy:

  • wybrać nowe mieszkanie z naszej oferty – w Łodzi proponujemy mieszkania w ramach różnych inwestycji,

  • skontaktować się z nami, aby rozwiać swoje wątpliwości i uzyskać prospekt informacyjny – zawsze z przyjemnością odpowiadamy na pytania klientów,

  • wybrać sposób sfinansowania nieruchomości – pomagamy w załatwieniu formalności związanych z kredytem,

  • podpisać umowę przenoszącą własność u notariusza.

Sprzedajemy nowe mieszkania w Łodzi

Nasze potrzeby mieszkaniowe zmieniają się z czasem. Niezależnie od tego, czy chcą Państwo zakupić nowe mieszkanie dla siebie, swojej rodziny lub dziecka wybierającego się na studia, znajdą Państwo u nas odpowiedni lokal. Jako nowoczesny deweloper proponujemy mieszkania o różnym metrażu. Przykładowo w ramach inwestycji Przy Sarniej zbudujemy lokale mieszkalne o powierzchni od 40 do 86 m², dzięki czemu z naszej oferty będą mogli skorzystać single, pary i rodziny z dziećmi.

Sprzedane nowe mieszkania w Łodzi

Łódź to miasto wybierane przez coraz większą liczbę osób. Zwiększająca się z roku na rok liczba mieszkańców to większe zapotrzebowanie na mieszkania. Z dumą przyznajemy, że wielu nowych Łodzian zdecydowała się na naszą ofertę. Zamieszkali oni na terenie osiedli m.in. Etiuda i Plejada 2. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi naszymi realizacjami, które doskonale prezentują nasze umiejętności.

Jak wybrać rzetelnego dewelopera w Łodzi?

Łódź to bardzo atrakcyjne miasto z punktu widzenia deweloperów. Czym zatem kierować się przy wyborze dewelopera? Ważne jest doświadczenie udokumentowane rozmaitymi realizacjami i wieloletnią obecnością na rynku. Warto też sprawdzić, czy deweloper działa zgodnie z ustawą deweloperską i czy należy do organizacji branżowej, np. Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Profit Development spełnia wszystkie te warunki.

Dotychczasowi klienci łódzkich deweloperów

Od wielu lat sprzedajemy nowe mieszkania w Łodzi. Możemy pochwalić się 16-letnim doświadczeniem w branży. W tym czasie zrealizowaliśmy ponad 28 inwestycji i wybudowaliśmy 3600 mieszkań, które w krótkim czasie znalazły nowych właścicieli. Jesteśmy dumni ze swojej historii. Zaufaniem obdarzyło nas ponad 8000 klientów. To sprawia, że w dalszym ciągu możemy zmieniać Łódź. Mimo upływu czasu wciąż robimy to, w czym jesteśmy najlepsi – włączamy niezagospodarowaną przestrzeń w struktury miasta.

Nowe mieszkania poza Łodzią

Wybraliśmy Łódź – to w tym mieście zbudowaliśmy wiele wyjątkowych, kameralnych osiedli. Nowe mieszkania oferowane w ramach poszczególnych inwestycji szybko trafiły w ręce singli, par i rodzin, ale my nie spoczęliśmy na laurach. Wciąż się rozwijamy, o czym może świadczyć nasza obecność również na innych rynkach – warszawskim i wrocławskim.

Warszawa

Warszawski rynek deweloperski nie ma przed nami tajemnic. Budujemy tam nowoczesne i eleganckie osiedla, które wyznaczają trendy w budownictwie. Nowe mieszkania są położone w różnych punktach miasta i różnią się metrażem. Z nami w stolicy można zamieszkać tak jak się lubi – wygodnie i blisko od ważnych punktów.

Wrocław

We Wrocławiu budujemy niezwykle intensywnie. Inwestorom indywidualnym proponujemy nowe mieszkania w różnych standardach i punktach miasta, w tym w bliskiej odległości od wrocławskiego Rynku. Niska zabudowa i wewnętrzne tereny zielone – to cechy charakterystyczne dla naszych osiedli powstających we Wrocławiu.