Nasza oferta mieszkań w Warszawie

Sprawdź nowe mieszkania w Warszawie od PROFIT Development

Na rynku nieruchomości znajduje się wiele ofert. Dlaczego warto wybrać mieszkania na sprzedaż w Warszawie proponowane przez PROFIT Development? To proste – nasze lokale to Twój wymarzony kąt. Co je wyróżnia? Te upragnione mieszkania w Warszawie na sprzedaż są ulokowane w rozwijającej się dzielnicy. W ich pobliżu znajdują się zielone przestrzenie, dzięki którym będąc w środku miasta, poczujesz się jak na łonie natury. Dodatkowo drogi przelotowe znajdujące się w pobliżu umożliwiają szybkie dotarcie do wybranego celu. Nie musisz więc się martwić, że droga do pracy, szkoły czy sklepu będzie trudną i długą przeprawą.

Warszawa to teren wpisujący się w Twoje oczekiwania. Miasto to zachęca wieloma atrakcyjnymi rejonami, w których powstają nowe mieszkania. Nasze nowe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie są dedykowane dla singli, par oraz rodzin z dziećmi. W zależności od upodobań można wybrać nowe mieszkania znajdujące się niedaleko centrum, a także na obrzeżach miasta.

Mieszkania na sprzedaż w Warszawie dla każdego

Nasza firma buduje nowe mieszkania w Warszawie. Do kluczowych kwestii, na które zwracamy uwagę, budując nieruchomości, należą wygoda i zastosowanie nowoczesnych rozwiązań, co wpływa na niższe koszty eksploatacji. Staramy się, by mieszkania dostępne w naszym portfolio wpisywały się w potrzeby różnych grup odbiorców, dlatego oferujemy lokale liczące od 30 do przeszło 80 m2. Dzięki temu na pewno znajdziesz odpowiednie miejsce dla siebie. Zależy nam również na tym, by każde nasze mieszkanie na sprzedaż w Warszawie posiadało wygodny i funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Umożliwi Ci to sprawne i intuicyjne poruszanie się po lokalu. Inwestycje na terenie miasta Warszawa realizujemy na osiedlach wyróżniających się ogromnym potencjałem. Sprawdź, jak wiele możesz zyskać, kupując mieszkanie od dewelopera w Warszawie.

Postaw na efektowne i funkcjonalne mieszkania w Warszawie od dewelopera!

Mieszkania w Warszawie na sprzedaż, które zapewniamy, cechują się nie tylko estetycznym wyglądem, ale także posiadają szereg udogodnień poprawiających komfort użytkowania. Lokale wyposażono w tarasy i balkony stanowiące doskonały punkt widokowy – Warszawa wyróżnia się niesamowitymi krajobrazami. W ciepłe dni będą też doskonałym miejscem do wypoczynku. W budynkach zamontowano także cichobieżne windy, których działanie jest niemal niesłyszalne.

Zadbaliśmy również o kwestie bezpieczeństwa, co ma szczególne znaczenie w Warszawie. To bardzo gęsto zaludniony obszar i dlatego konieczne są systemy zwiększające bezpieczeństwo mieszkańców. Nasze mieszkania w Warszawie z rynku pierwotnego posiadają ogrodzenia i domofony. Często instaluje się w nich także kamery do monitorowania terenu, co znacznie zmniejsza ryzyko groźnych zdarzeń. Dzięki temu poczujesz się bezpiecznie w Twoim nowym mieszkaniu.

Podczas budowy naszych inwestycji deweloperskich w Warszawie duży nacisk kładziemy na nowoczesne technologie. Stosowane przez nas rozwiązania mają na celu, zapewni Ci wysoki poziom wygody i funkcjonalność. Dodatkowo nieustannie wprowadzamy nowe rozwiązania ekologiczne. Dzięki nim nie tylko Ty będziesz zadowolony, ale i środowisko.

Jakie mieszkania na sprzedaż w Warszawie oferuje PROFIT Development?

Nowe inwestycje w Warszawie to obecnie dwa osiedla:

  • Osiedle Hermara 2 – to spokojne i zielone osiedle przy ulicy Hemara, idealne dla rodzin z dziećmi. Oferujemy 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe lokale o powierzchniach od 33 do 82 m2,
  • Nakielska apartamenty – to nowoczesne apartamenty przy ulicy Nakielskiej. Posiadają wysoki standard, a od centrum dzieli je 15 minut. W naszej ofercie przeważają 3- i 4-pokojowe mieszkania.

Jeśli interesują Cię zaoferowane przez nas mieszkania od dewelopera w Warszawie, skontaktuj się z nami! Możesz to zrobić drogą mailowa lub telefoniczną. Dokładne adresy i numery znajdziesz w zakładce “Kontakt”. Możesz też wypełnić formularz kontaktowy na stronie inwestycji.

PROFIT Development – zaufany i uczciwy deweloper

PROFIT Development to deweloper we Wrocławiu, który ma bogate doświadczenie. Wszystkie projekty wykonujemy terminowo i niezwykle starannie. Używamy tylko sprawdzonych materiałów, dzięki czemu nasze budynki będą w idealnym stanie przez długie lata. Stosowane przez nas technologie i nowe rozwiązania ekologiczne sprawiają, że nasze nieruchomości na sprzedaż w Warszawie to pewny wybór.

Od 2003 roku wykonaliśmy 35 inwestycji. Do tej pory powstało 4500 mieszkań deweloperskich w Warszawie, Wrocławiu i Łodzi. Doskonale więc wiemy, jakie są oczekiwania mieszkańców dużych miast. Na naszych klientów czeka 1200 wolnych lokali. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz oferowane przez nas mieszkanie do kupienia w Warszawie.

To jednak nie wszystkie nasze inwestycje. Zobacz także mieszkania na sprzedaż w Łodzi i nowe mieszkania we Wrocławiu.

Kontakt

Biuro Zarządu

ul. Szczęśliwa 33,
Sky Tower, 10. piętro
53-445 Wrocław

tel. 71 388 40 00
fax. 71 388 40 09
info@pdsa.pl

Zapraszamy:
Pn - pt: 10.00 - 18.00

Sprzedaż Wrocław

tel. 71 372 50 00
sprzedaz.wroclaw@pdsa.pl

Sprzedaż Łódź

tel. 42 630 90 00
sprzedaz.lodz@pdsa.pl

Dział Promocji i Reklamy

tel. 71 388 40 62
marketing@pdsa.pl

Logistyka i Zakupy

tel. 71 388 40 51
logistyka@pdsa.pl