Nasza oferta mieszkań w Warszawie

Sprawdź nowe mieszkania od PROFIT Development

Własny kąt to marzenie wielu osób. Upragnione mieszkania powinny być ulokowane w rozwijającej się dzielnicy. Dobrze, by w pobliżu znajdowały się zielone przestrzenie oraz drogi przelotowe umożliwiające szybkie dotarcie do wybranego celu. Warszawa to teren wpisujący się w te oczekiwania. Miasto charakteryzuje się wieloma atrakcyjnymi rejonami, w których powstają nowe mieszkania. Nasze obiekty są dedykowane dla singli, par oraz rodzin z dziećmi. W zależności od upodobań można wybrać nowe mieszkania znajdujące się niedaleko centrum, a także na obrzeżach miasta Warszawa.

Nasza firma buduje nowe mieszkania w Warszawie. Do kluczowych kwestii, na które zwracamy uwagę, budując mieszkania, należą wygoda i zastosowanie nowoczesnych rozwiązań, co wpływa na niższe koszty eksploatacji. Staramy się, by mieszkania dostępne w naszym portfolio wpisywały się w potrzeby różnych grup odbiorców, dlatego oferujemy lokale liczące od 30 do przeszło 80 m2. Inwestycje na terenie miasta Warszawa realizujemy na osiedlach wyróżniających się ogromnym potencjałem.

Postaw na efektowne i funkcjonalne mieszkania w Warszawie!

Mieszkania, które zapewniamy, cechują się nie tylko estetycznym wyglądem, ale także posiadają szereg udogodnień poprawiających komfort użytkowania. Mieszkania wyposażono w tarasy i balkony stanowiące doskonały punkt widokowy  – Warszawa wyróżnia się niesamowitymi krajobrazami. W budynkach zamontowano cichobieżne windy. Nowe mieszkania odznaczają się także przemyślanym układem pomieszczeń.

Zadbaliśmy również o kwestie bezpieczeństwa, co ma szczególne znaczenie, ponieważ Warszawa to gęsto zaludniony obszar. Nowe mieszkania posiadają ogrodzenia, domofony. Często instaluje się w nich także kamery do monitorowania terenu, co znacznie zmniejsza ryzyko nieprzewidzianych zdarzeń.

Kontakt

Biuro Zarządu

ul. Szczęśliwa 33,
Sky Tower, 10. piętro
53-445 Wrocław

tel. 71 388 40 00
fax. 71 388 40 09
info@pdsa.pl

Zapraszamy:
Pn - pt: 10.00 - 18.00

Sprzedaż Wrocław

tel. 71 372 50 00
sprzedaz.wroclaw@pdsa.pl

Sprzedaż Łódź

tel. 42 630 90 00
sprzedaz.lodz@pdsa.pl

Dział Promocji i Reklamy

tel. 71 388 40 62
marketing@pdsa.pl

Logistyka i Zakupy

tel. 71 388 40 51
logistyka@pdsa.pl