Nasza oferta mieszkań we Wrocławiu

Dlaczego warto zdecydować się na nowe mieszkania we Wrocławiu?

Rynek nieruchomości charakteryzuje się mnogością opcji. Nie jesteśmy więc jednym deweloperem, który oferuje mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu. Co nas wyróżnia? Nasze projekty są nie tylko wygodne, ale i niezwykle funkcjonalne. Nieustannie polepszamy też stosowane technologie, by spełnić wszystkie Twoje oczekiwania.

Planujesz kupić nieruchomości pod inwestycję lub dogodne miejsca do zamieszkania? Szukając trwałych, a jednocześnie komfortowych rozwiązań, warto zdecydować się na nowe mieszkania we Wrocławiu. Lokum w tak dużym i szybko rozwijającym się mieście to doskonały wybór. Zapotrzebowania na inwestycje w tym rejonie jest ogromne, dlatego firma PROFIT Development zapewnia zróżnicowaną ofertę. Proponujemy wygodne mieszkania o przemyślanym układzie pomieszczeń, w którym już po chwili poczujesz się jak u siebie. Zobacz, jakie mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu dla Ciebie przygotowaliśmy!

Gdzie znajdują się nowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu?

Nieruchomości we Wrocławiu, które oferujemy, są to zarówno obiekty o niewielkim metrażu, jak i przestronne mieszkania dedykowane dla rodzin z dziećmi. Nasze nowe inwestycje we Wrocławiu wyróżniają się atrakcyjną lokalizacją. Wrocław to miasto wielu możliwości. Dla osób kochających miejski gwar proponujemy nowe mieszkania blisko centrum. Z kolei wielbicielom spokoju i ciszy polecamy budynki usytuowane na osiedlach. Stabłowice, Kajdasza, czy Swojczyce. Wrocław to bardzo duże miasto, dlatego nasze mieszkania na sprzedaż znajdują się przy głównych drogach i kluczowych węzłach komunikacyjnych, co pozwala na szybki dojazd do wybranej dzielnicy. Ułatwi to szybkie, dostanie się do pracy i szkoły, a także do miejsc kulturalnych.

Funkcjonalne i bezpieczne mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu

Mieszkania deweloperskie we Wrocławiu odznaczają się zastosowaniem technologii gwarantujących wygodę i funkcjonalność. Nowe mieszkania posiadają balkony, tarasy, a także duże okna, dzięki czemu przestrzenie są doskonale oświetlone. Wśród udogodnień, jakie posiadają nowe inwestycje we Wrocławiu, trzeba wymienić także miejsca parkingowe, przestrzenie rekreacyjne, boiska sportowe, place zabaw dla dzieci oraz pomieszczenia do przechowywania rowerów. Wokół każdego budynku znajdziesz więc przestrzenie do wspólnego spędzania czasu z najbliższymi. Jeśli uwielbiasz aktywnie spędzać czas, mieszkania we Wrocławiu na sprzedaż są idealne dla Ciebie.

Na uwagę zasługują również rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo zastosowane w inwestycjach deweloperskich we Wrocławiu. To istotne, zwłaszcza że Wrocław zamieszkuje kilkaset tysięcy osób. Warto więc postawić na nowe mieszkania z drzwiami antywłamaniowymi, czy roletami zewnętrznymi. Na niektórych osiedlach montujemy także dodatkowo szlaban uniemożliwiający wjazd osobom postronnym. Z PROFIT Development możesz poczuć się bezpiecznie w swoim mieszkaniu.

Naszym celem na najbliższe lata jest nie tylko rozwój stosowanych technologii, ale także wprowadzenie większej ilości ekologicznych rozwiązań. Dzięki nim zarówno mieszkańcy, jak i środowisko wiele zyska. Już teraz zapewniamy wiele terenów zielonych wokół mieszkania we Wrocław z rynku pierwotnego. Poczuj się jak na łonie natury, nie wychodząc z osiedla.

Jakie mieszkania od dewelopera we Wrocławiu oferujemy?

W naszej ofercie jest obecnie pięć inwestycji, w różnych częściach miasta. Nowe inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu, które zrealizowaliśmy to:

  • Kajdasza – przy ulicy Kajdasza,
  • Murowana – przy ulicy Byczyńskiej,
  • Stabłowicka – przy ulicy Stabłowickiej 118,
  • Punkt piękna – przy ulicy Pięknej 27,
  • Kwadrat – przy ulicy Inżynierskiej 21-39.

Znajdziesz u nas zarówno lokale mieszkalne, jak i usługowe. Jeśli interesuje Cię kupno nieruchomości, na którymś z tych osiedli skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci przy wyborze i zakupie lokum oraz zapewniamy pełną obsługę w trakcie budowy.

PROFIT Development – niezawodny i uczciwy deweloper

Zastanawiasz się, czy warto nam zaufać? Nasze wieloletnie doświadczenie i wiedza gwarantuje pełną stabilność firmy. Jako deweloper we Wrocławiu od 2003 roku zrealizowaliśmy 35 inwestycji. Dzięki temu tysiące osób cieszy się swoim własnym M4. Przez lata działania wybudowaliśmy 4500 nieruchomości na sprzedaż we Wrocław, Łodzi i Warszawie. Obecnie na nowych właścicieli czeka 1200 lokali. Sprawdź naszą ofertę, by się przekonać, że jeden z nich jest idealny dla Ciebie. Dotychczasowe inwestycje to jednak nie koniec. Dysponujemy wieloma gruntami, które umożliwiają nam dalszy rozwój i budowanie kolejnych mieszkań we Wrocławiu na sprzedaż.

Wszystkie inwestycje wykonujemy terminowo i sumiennie. Do budowy używamy trwałych materiałów, dzięki którym lokale pozostaną w idealnym stanie przez długie lata.

Zobacz także: mieszkania na sprzedaż w Łodzi i nowe mieszkania w Warszawie.

Kontakt

Biuro Zarządu

ul. Szczęśliwa 33,
Sky Tower, 10. piętro
53-445 Wrocław

tel. 71 388 40 00
fax. 71 388 40 09
info@pdsa.pl

Zapraszamy:
Pn - pt: 10.00 - 18.00

Sprzedaż Wrocław

tel. 71 372 50 00
sprzedaz.wroclaw@pdsa.pl

Sprzedaż Łódź

tel. 42 630 90 00
sprzedaz.lodz@pdsa.pl

Dział Promocji i Reklamy

tel. 71 388 40 62
marketing@pdsa.pl

Logistyka i Zakupy

tel. 71 388 40 51
logistyka@pdsa.pl