Nasza oferta mieszkań we Wrocławiu

Wkrótce

Dlaczego warto zdecydować się na nowe mieszkania we Wrocławiu?

Rynek nieruchomości charakteryzuje się mnogością opcji. Szukając trwałych, a jednocześnie komfortowych rozwiązań, warto zdecydować się na nowe mieszkania. Dotyczy to szczególnie dużych i szybko rozwijających się miast jak np. Wrocław. Zapotrzebowania na inwestycje w tym rejonie jest ogromne, dlatego firma PROFIT Development zapewnia zróżnicowaną ofertę. Proponujemy wygodne mieszkania o przemyślanym układzie pomieszczeń.

Do wyboru są zarówno obiekty o niewielkim metrażu, jak i przestronne mieszkania dedykowane dla rodzin z dziećmi. Nasze mieszkania wyróżniają się atrakcyjną lokalizacją. Wrocław to miasto wielu możliwości. Dla osób kochających miejski gwar proponujemy nowe mieszkania blisko centrum. Z kolei wielbicielom spokoju i ciszy polecamy budynki usytuowane na osiedlach jak np. Stabłowice, Kajdasza, czy Swojczyce. Mieszkania dostępne w naszym portfolio znajdują się przy głównych drogach i kluczowych węzłach komunikacyjnych, co pozwala na szybki dojazd do wybranej dzielnicy w gminie Wrocław.

Funkcjonalne i bezpieczne mieszkania we Wrocławiu od PROFIT Development

Mieszkania w mieście Wrocław odznaczają się zastosowaniem technologii gwarantujących wygodę i funkcjonalność. Nowe mieszkania posiadają balkony, tarasy, a także duże okna, dzięki czemu przestrzenie są doskonale oświetlone. Wśród udogodnień, jakie posiadają nowe mieszkania, trzeba wymienić także miejsca parkingowe, przestrzenie rekreacyjne, place zabaw dla dzieci oraz pomieszczenia do przechowywania rowerów.

Na uwagę zasługują również rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo. To istotne, zwłaszcza że Wrocław zamieszkuje kilkaset tysięcy osób. Warto więc postawić na nowe mieszkania z drzwiami antywłamaniowymi, czy roletami zewnętrznymi. Na niektórych osiedlach montujemy dodatkowo szlaban uniemożliwiający wjazd osobom postronnym.

Kontakt

Biuro Zarządu

ul. Szczęśliwa 33,
Sky Tower, 10. piętro
53-445 Wrocław

tel. 71 388 40 00
fax. 71 388 40 09
info@pdsa.pl

Zapraszamy:
Pn - pt: 10.00 - 18.00

Sprzedaż Wrocław

tel. 71 372 50 00
sprzedaz.wroclaw@pdsa.pl

Sprzedaż Łódź

tel. 42 630 90 00
sprzedaz.lodz@pdsa.pl

Dział Promocji i Reklamy

tel. 71 388 40 62
marketing@pdsa.pl

Logistyka i Zakupy

tel. 71 388 40 51
logistyka@pdsa.pl